Zyxel Türkiye Marka ve Pazarlama Müdürü Özden Aliyagiç Uyar’a Yurt dışında Dev Görev Geldi!

Zyxel Türkiye Özden Aliyagiç Uyar.

Zyxel Türkiye Özden Aliyagiç Uyar, Özden Aliyagiç Uyar Benelüks bölgesi, Zyxel Türkiye Pazarlama Müdürü Özden Aliyagiç Uyar, Zyxel Türkiye Yurt Dışı yönetim.

Zyxel Türkiye Marka ve Pazarlama Müdürü Özden Aliyagiç Uyar’a Yurt dışında Dev Görev Geldi! Zyxel Türkiye & Ortadoğu Ülkeleri Marka ve Pazarlama Müdürü Özden Aliyagiç Uyar, bu görevine ek olarak Benelüks bölgesinin de yönetiminden sorumlu oldu. Zyxel Türkiye Özden Aliyagiç Uyar. Özden Aliyagiç Uyar Benelüks bölgesi.

Instagram Hesabımız

Zyxel Türkiye ve Ortadoğu bünyesinde birçok başarılı projeye imza atan Özden Aliyagiç Uyar, Benelüks ülkelerinin de yönetimini üstlendi. Türkiye, Ortadoğu ve Benelüks ülkeleri marka ve pazarlama müdürlüğü görevine atanan Özden Uyar’ın sorumluluğunda toplam 3 bölge bulunmakta.

Toplamda 13 yıla yakın bir süre Zyxel çatısı altında farklı pozisyonlarda görev aldığını belirten Özden Aliyagiç Uyar, bölgesel sorumluluğunun artması ile ilgili şöyle konuştu: “Zyxel Networks, kurumsal müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak uçtan uca bulut tabanlı ağ çözümleri sunmanın yanında; bireylerin de hayatını kolaylaştıracak yeni teknolojiler geliştiriyor.Uzman Ar-Ge personelimiz, işe kendini adamış deneyimli ekibimiz ve dinamik iş ortaklarımız ile faaliyette bulunduğumuz ülkelerin dijital dönüşümüne liderlik önceliklerimiz arasında yer alıyor. Zyxel Networks Ailesi’nin bir üyesi olmaktan ve farklı ülkelerdeki ekiplere liderlik etmekten gurur duyuyorum. Bir markanın asıl gücü; bireyleri ve kurumları anlama yetisi ile doğru orantılıdır. Dijital dönüşüm projelerimiz dışında kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz ile de topluma katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

VIVO X50 Lite Fiyatı Belli Oldu! VIVO’nun Türkiye’de Satışa Sunacağı ilk model VIVO X50 Lite Kaç Para?

Zyxel Türkiye Marka ve Pazarlama Müdürü Özden Aliyagiç Uyar Kimdir?

Profesyonel kariyerine 2004 yılında Yıldız Holding bünyesindeki Hızlı Sistem A.Ş.’de Kurumsal Marka İletişimi Asistanı olarak başlayan Özden Aliyagiç Uyar, sonrasında Vogel Burda Communications’ta yaklaşık üç yıl boyunca Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü olarak görev aldı. 2007-2011 yılları arasında Zyxel Türkiye’de Halkla İlişkiler Müdürü olarak çalışan Uyar, 2012-2013 yıllarında ise Bircom’da pazarlama müdürü olarak görev yaptı. 2013 yılında Marka ve Pazarlama Müdürü olarak tekrar Zyxel bünyesinde çalışmaya başlayan Uyar, Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde tamamladı.2017 yılında da Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi/MBA alanında yüksek lisans yapan ve iyi derecede İngilizce bilen Özden Aliyagiç Uyar, evli ve bir erkek çocuk annesidir.

Türk Telekom Taksit Bizden Kampanyası Başladı! Hangi Cihazlarda Ne Kadar Taksiti Ödüyorlar?

Teknoloji dergisi GoToTechno hediyeli Araba Habercisi Yaz 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi ikinci yılın altıncı sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 19. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Araba Habercisi Dergisi ayrıca Dijital basın dergilikte. 

Araba Habercisi Yaz 2020 Sayısında Neler Var? Otomobil Dergileri Araba Habercisi 2020.

Tam 7 otomobil testi Araba Habercisi Dergisi Yaz Sayısı’nda.

Özel Tüketim Vergisi İndirimi Olur mu?

4 Çeker 240 beygir güç üreten Yeni Volkswagen Passat test sürüşü.

Uygun fiyatlı dizel otomatik SUV arayanlar için Opel Crossland X testi.

Ford Focus HB kompakt sınıfın yıldızlarından: Test sonucu nasıl?

Sadece adı küçük SUV: Citroen C3 Aircross test sürüşü.

Elektrikli Mazda MX-30 kaç para olacak?

Yenilenmiş haliyle Range Rover Evoque sevenlerin sayısı artar.

Yeni Audi A6 Allroad Quattro akılları baştan alacak bir otomobil oldu.

Hibrit araçların Motorlu Taşıtlar Vergisi söylendiği gibi yüksek mi?

Temmuz ayında satışa sunulacak Skoda Kamiq’in dizel otomatik seçeneği var mı?

2020 yılının ilk çeyreğinde küresel çapta en çok satan Android telefon hangisi oldu?

Üstün özellikli dörtlü arka kamerasıyla LG K41s Türkiye’de satışa sunuldu.

Xiaomi, Redmi Note 9S ve Redmi Note 9 Pro’yu uygun fiyatlarla satışa çıkardı.