Zyxel, Taiwan Excellence Awards 2018’de son 18 yılda 88. ödülünü aldı

Ağ teknolojileri alanında dünya liderlerinden biri olan Zyxel, Taiwan Excellence Awards’ta mobil, iş dünyası ve ev teknolojileri kategorilerinde toplam beş ödülün sahibi oldu. Zyxel, bu ürünlerle birlikte; Taiwan Excellence tarafından son 18 yılda toplam 88 ödüle layık görüldü. Zyxel Taiwan Excellence Awards 2018

Tayvan Ekonomi Bakanlığı tarafında organize edilen yarışmanın sonuçları 9 Kasım 2018 tarihinde düzenlenen ödül töreninde açıklandı. Taipei Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte Zyxel yöneticileri, ödülleri gururla teslim aldı.

Ürünlerin özgün teknolojisi bize ödül getirdi

İki yıl önce Zyxel’in cesur bir karar alarak, özellikle akıllı Wi-Fi ve mesh teknolojisine odaklandığını belirten Zyxel Pazarlama ve Marka Müdürü Özden Aliyagiç Uyar, “Ağ teknolojileri alanında işlevsel çözümleri piyasaya sunan; tüketiciler ve işletmelerin güncel ihtiyaçlarına yönelik fark yaratan ürünler geliştiren Zyxel, dünya genelinde farklı segmentte tüm tüketicilerin ilgi odağı oldu. Aldığımız bu ödül, pazarın ilgisini tescilledi” dedi. Uyar sözlerini şöyle sürdürdü:

“Organizasyon komitesi bu yıl 1200 başvuruyu değerlendirdi. Farklı sektörlerden her biri alanında başarılı, dünyanın değişik kentlerinde ikamet eden 140 kişilik jüri komitesi, hangi ürünün ödül alacağına karar verdi.Bir kez daha ödül almaktan gurur duyduk. Bu ödüller bizi daha yaratıcı ürünler geliştirmek için motive ediyor.”

Multy ürün ailesinin üyeleri

Multy Plus, Multy U ve Multy Mini; Taiwan Excellence Awards bünyesinde mobil kategoride 3 ayrı ödüle layık görüldü. Hızlı büyüyen KOBİ’leri adresleyen tri band Wi-Fi erişim noktası Multy Plus, internete bağlı uygulamaların performansını en yüksek düzeye çıkarıyor ve kapsama alanına girmeyen ölü noktaları ortadan kaldırıyor.

Alternatif montaj seçenekleri sunan Multy Plus, bulunduğu ortamın tasarımı ile kolayca uyum sağlıyor. Duvara veya tavana zahmetsiz bir şekilde monte edilebilen ürün, T-bar ve masa üstü konumlandırma gibi seçenekleri ile şıklıktan ve zarafetten de ödün vermiyor.

Üç bantlı Tüm Ev WiFi Mesh Sistemi Multy X ise internete bağlı uygulamaların performansını en yüksek düzeye çıkarıyor ve kapsama alanına girmeyen ölü noktaları ortadan kaldırıyor. Multy X, kullanıcıların basit, sezgisel bir akıllı telefon uygulamasıyla yüksek performanslı bir Wi-Fi ağı kurmalarını ve yönetmelerini kolaylaştırıyor. Kullanıcılar uygulamayı kullanarak ebeveyn kontrolü, misafir ağı, Alexa ses kontrolü ve benzeri özellikleri kolaylıkla uygulayabiliyor ve yönetebiliyor.

Zyxel Taiwan Excellence Awards 2018