Zyxel tüm kampüste sorunsuz çalışacak WiFi ağ altyapısını geliştirdi

Eğitim saatleri içerisinde veri iletişimi yoğunluğunu kaldırabilecek ve her kampüste aynı kalitede hizmeti sağlayabilecek bir ağ altyapısına olan ihtiyaç her geçen gün çok artıyor. Açıklanan bilgilere göre Zyxel NWA1123-ACv2 802.11ac Hybrid erişim noktası tüm bunlara rahatlıkla cevap veriyor. Zyxel NWA1123-ACv2 802.11ac Hybrid erişim noktası

Erişim Noktası (AP) NWA1123-ACv2, eğitim kurumlarının tüm iletişim ihtiyaçlarına cevap veriyor. Ürün, maksimum kablosuz performans sağlamak için güçlendirilmiş yüksek kapasiteli anten modülü, üstün güç amplifikatörleri gibi artılarıyla dikkat çekiyor. Zyxel NWA1123-ACv2 802.11ac Hybrid erişim noktası, 1.2Gbps’ye kadar birleşik veri hızı sunuyor. Erişim noktası, bağımsız ve lisanssız Nebula bulut yönetimi imkanı sunan NebulaFlex’i de destekliyor.

NWA1123-ACv2, ek bilgisayar ve yönetim aracı olmaksızın bağımsız olarak çalışabiliyor ve aynı zamanda herhangi bir ASMP aracı ile bilgi işlem yöneticileri tarafından kolaylıkla yönetilebiliyor.

Zyxel NWA1123-ACv2 802.11ac Hybrid erişim noktası

“Üniversitelerin sahip olduğu ve geniş alana yayılmış kampüslerinde hızlı ve kesintisiz bağlantı için güçlü bir altyapı desteğine ihtiyacı bulunuyor” diyen Zyxel Kurumsal Kanal Satış Müdürü Ömer Faruk Erünsal, sözlerini şöyle sürdürüyor: “NWA1123-ACv2, eğitim kurumları için en ideal çözüm. Kurumsal sınıfta profesyonel bir Access Point’i konumlandırmak için çok fazla teknik bilgiye de ihtiyaç duyulmuyor. Bu nedenle ürün, kablosuz ağını kendi imkanları ile yönetmek isteyen işletmeler için de çok ideal.”

Zyxel’in üniversite ve lise kampüsleri için komple ürün sunduğunu da anımsatan Erünsal okullarda en çok tercih edilen ürünler ile ilgili şu bilgiyi veriyor:

“Özellikle üniversite kampüslerinde Zyxel GS1920 Serisi switch’ler yoğun ilgi görüyor.Sağlam ve güvenli bir ağ ortamı oluşturmak için ağ koruma özellikleri ve kapsamlı erişim yönetimi işlevleri sunan ürün, KOBİ’lerin de gözdesi konumda. Bunun yanı sıra Zyxel güvenlik duvarı ZyWALL USG110,Hepsi Bir arada, Akıllı WLAN Denetleyicisi; NXC2500 de sıkça konumlandırılan diğer ürünler arasında yer alıyor.”

[irp posts=”2170″ name=”Amazon milyonlarca ürün ile Türkiye’ye geldi”]

Zyxel NWA1123-ACv2 802.11ac Hybrid erişim noktası

[irp posts=”2159″ name=”Gamer’s Qube’da 800 bin TL yatırım alacak projeler belli oldu”]