Canon’dan Doğrudan YouTube Canlı Yayın İmkanı Sunan Fotoğraf Makinesi: EOS M50 Mark II

Youtube kameraları.
Youtube kameraları.

Canon’dan Doğrudan YouTube Canlı Yayın İmkanı Sunan Fotoğraf Makinesi: EOS M50 Mark II. Canon EOS M50 Mark II, Canon YouTube fotoğraf makinesi, Canon YouTube kamerası, Youtube kameraları, Youtube fotoğraf makineleri.

Instagram Hesabımız

Canon, günümüz içerik üreticilerinin değişen ihtiyaçlarını gözlemleyerek, yüksek teknolojili ürünleriyle değişen ihtiyaçlara uygun pratik ve verimli çözümler sunmaya devam ediyor. Canon, yüksek kaliteli fotoğraf makinesi ekipmanına yönelik artan talebe cevap verebilmek için ürettiği, ödüllü EOS M50 modelinin takipçisi niteliğindeki EOS M50 Mark II’yi tanıttı. EOS M50 Mark II, Instagram ve YouTube gibi sosyal medya kanallarında bir adım öne çıkaracak özellikleri ve çarpıcı görüntü kalitesiyle dikkat çekiyor açıklaması yapıldı.

EOS M50 Mark II aynasız fotoğraf makinesi, portatif yapısına rağmen sahip olduğu yüksek güç ile çekimden içerik yüklemeye kadar tüm süreci kolaylaştırıyor. Yatay ve dikey 4K videolar çekme veya bir YouTube hesabı olanların YouTube’a özel Full HD canlı yayın yapma becerilerine sahip olan bu fotoğraf makinesi, yaratıcıların içeriklerini bir üst seviyeye taşımalarına olanak tanıyor. 3,5 mm mikrofon girişi, yalın HDMI ve USB çıkışı ile bir içerik üreticisinin ihtiyaç duyabileceği tüm giriş ve çıkışları sağlıyor. Kompakt gövdesi, değişken açılı dokunmatik ekranı ve çeşitli Canon lenslerle uyumluluğu sayesinde kullanıcılar harika bir şekilde kadrajlanmış görüntülerden hareket halindeyken yapılan vlog çekimlere kadar tam bir yaratıcı özgürlüğe sahip oluyor.

EOS M50 Mark II, çok yönlülüğü ile öne çıkıyor. Instagram’daki Reel’ler için yüksek kaliteli fotoğraflar, TikTok’ta paylaşmak için doğal bir dikey video veya YouTube’da canlı yayın akışı dahil tüm ihtiyaçları tek cihazda karşılıyor. Kullanıcılar cihazın yalın HDMI çıkışı sayesinde profesyonel görünümlü canlı yayın akışları oluşturabiliyor. Ayrıca Canon’un ücretsiz EOS Webcam Utility Yazılımı sayesinde Twitch üzerinden gündelik yayın akışları yapabiliyor ve sevdikleriyle yüksek kalite görüntülü sohbet edebiliyor.

Hızlı içerik talebini karşılayan EOS M50 Mark II, Wi-Fi ve Bluetooth üzerinden güçlendirilmiş mobil bağlantı hizmeti sunuyor. Bu özellik, fotoğraf makinesinin bir mobil cihazdan kontrol edilebilmesini sağlıyor. Böylelikle fotoğraf ve videoların sosyal medya kanallarına doğrudan yüklenmesine olanak tanıyarak, kullanıcıların zaman kaybı yaşamasını önlüyor.

Canon EOS M50 Mark II, Mart 2021’in sonundan itibaren temin edilebilir olacak.

Acayip İyi dediler Galaxy A Serisi’nin yeni modelleri Galaxy A52 ve Galaxy A72’yi tanıttılar!

GoToTechno Mart 2021 Sayısını Nerelerden Okurum? Teknoloji dergileri Mart 2021.

GoToTechno Dergisi 26. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 26. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına devam ediyor. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi  uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek dergiyi okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Mart 2021 sayısı ayrıca Araba Habercisi Dergisi ile birlikte Dijital basın dergilikte. 

Youtube kameraları.