Yollando.com 21.000’den fazla alışverişe aracılık etti

Dünya’nın farklı ülkelerindeki kullanıcılarına sunduğu katma değeri artırmak için ise; “Benim İçin Al, Paket Birleştirme, Depolama, Paket Takibi ve İndirimli Paket Yönlendirme” gibi çeşitli hizmetler sunuyor. Yollando.com aracılığıyla yapılan online alışverişlerde, ürünlerin yurt dışına transfer maliyeti; paket optimizasyonu servisi sayesinde yüzde 80’e varan oranlarda düşüyor. Yollandocom Tarvenn Ventures Paket Birleştirme ve Depolama

21.000’den fazla alışverişe aracılık ederek 71 farklı ülkeye ürün gönderdik
2018 yılının Mart ayında Tarvenn Ventures’dan ilk yatırımını aldıktan sonra kısa sürede gelirlerini 5 kat arttıran ve 71 farklı ülkedeki kullanıcılarının Türkiye’den alışveriş yapmasını sağlayan Yollando.com’un Kurucusu Serdar Güvenkaya, “Türkiye’nin e-ticaret konusunda sahip olduğu potansiyeli yurtdışına açıyoruz. Türkiye’den alışveriş yapmak isteyen kişilerin uluslararası teslimat, yüksek gönderi ve ürün maliyeti, eksik alternatif ödeme seçenekleri ve alışveriş esnasında yaşayabilecekleri diğer tüm problemlerini çözüyoruz.” dedi. Sundukları Benim İçin Al servisine ayrı bir parantez açmak istediğini belirten Güvenkaya, “Kullanıcılar Benim İçin Al hizmeti ile Türkiye’den istedikleri ürünün linkini Yollando’ya ileterek, vakit kaybetmeden ürüne sahip olabiliyor. Ayrıca 5 dilde sunduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyoruz. Geliştirdiğimiz teknolojik altyapı ile Türkiye’den tüm Dünya’ya binlerce ürün göndermeyi başardık” diye ekledi.

Yenilenen altyapı ile büyümeye devam edecek
Tarvenn yatırımı sonrası yeni ofisine geçen ve teknolojik altyapısını yenileyen Yollando, kullanıcılarına farklı bir e-ticaret deneyimi yaşatmak istiyor.

Yollandocom Tarvenn Ventures Paket Birleştirme ve Depolama