Yeni Renault Clio yollara ne zaman çıkıyor? En çok satan HB otomobil yenilendi!

Yeni Renault Clio ne zaman geliyor?

Yeni Renault Clio yollara ne zaman çıkıyor? Türkiye’nin en çok satan HB otomobili yollara çıkıyor! Yeni Renault Clio ne zaman geliyor?

Tofaş ne zaman Peugeot Opel Citroen satacak?

Türkiye’de üretilen Renault Clio yenilendi. Makyaj operasyonundan geçirilen Renault Clio bugüne kadar karşıma çıkan en iddialı tasarım formuna bürünmüş oldu. Türkiye’nin en çok satan HB otomobili olan Renault Clio bu başarısını bu tasarımla taçlandırır.

Yenilenen Renault Clio modelinde bakışlar kesinlikle çok dikkat çekici görünüyor. LED aydınlatma elemanlarının tasarımı bugüne kadar gördüklerim arasında en iyilerden olmuş. Bu tasarım ayrıca aynı fabrikada yani OYAK Renault Fabrikası’nda üretilecek olan Mitsubishi Colt modeli hakkında da önemli ipuçları veriyor.

LED detaylarla birlikte havalandırma ızgarasının tasarımını da sevdim. Yeni tampon tasarımı makyajlanan bir model olmasına rağmen onun yeni gibi görünmesini sağlamış. Sanırım hepimiz yeni tasarımın son derece agresif göründüğü konusunda hem fikir olabiliriz. Özellikle Alpine paketle yolların en iyi giyimli çocuklarından biri oluyor.

Renault Clio sadece dış tasarımında değiş yaşam alanında da önemli bir değişim geçirmiş. Kalite seviyesiyle birlikte kullanılan malzemelerin geri dönüşüm seviyesi de artırılmış durumda. Kolay kullandığım bu yaşam alanında deri malzeme kullanımından vazgeçilip, onun gibi görünen bir malzeme kullanılması da son derece iyi olmuş.

Motor seçenekleri açısından en önemli yenilikle hibrit versiyonla ilgili olacaktır. Bu seçeneğin yenilenmesiyle birlikte Türkiye’de de satışa sunulmasını bekliyorum. Yeni Renault Clio açıklanan bilgilere göre Eylül ayından itibaren yollara çıkmaya başlayacak.

Yeni Hyundai i20 ne zaman satışa sunulacak? Hyundai Türkiye yönetimi resmi olarak açıkladı!

Yeni Renault Clio ne zaman geliyor?

Yeni Renault Clio ne zaman geliyor?