MediaTek’ten uygun fiyatlara akıllı telefon fırsatları başladı

Akıllı telefonlarımızdan istemediğimiz tek şey ise, bize bir servete mal olmaları. İşte, dünyanın önde gelen işlemci geliştiricisi MediaTek ‘in tanımladığı ve teknolojisiyle hayata geçirdiği Yeni Premium segmenti burada kendisini gösteriyor. Yeni Premium segmentini tüm dünyada yayan MediaTek

Tüm bu özellikler, bütçenize dost, dikkat çekici fiyat etiketleriyle birlikte geliyor.

Yeni Premium segmenti bir akıllı telefonun, Türkiye’de 2.000 – 3.000 TL bandında satın alınabileceğine dikkat çeken MediaTek MEA Bölgesi Kurumsal Satış ve Pazarlama Direktörü Rami Osman, “Yeni Premium segmenti, akıllı tüketicilere, akıllı fiyata, akıllı telefon alabilme özgürlüğü sunuyor. Yeni Premium, elegan tasarım, çoklu kamera, yapay zeka, yüksek performans ve enerji verimliliği gibi özellikleri, yüksek fiyatlı cihazların tekelinden kurtarıyor” dedi.

Tüketici için İyi Olan, Mobil Ekonomi İçin de İyidir
Küresel lider MediaTek’in, dünyanın dört bir yanında milyarlarca cihaza güç verdiğini ifade eden Rami Osman, “Coğrafyalar ve pazarlar değişse de, mobil trendler ve tüketici beklentileri her yerde aynı. Bu beklentileri, kolay erişilebilir fiyatlarla karşılayacak cihazlar için, Türkiye’de ve dünyada üretici firmalarla birlikte çalışıyoruz. Bu Türkiye’de ve dünyada, dijital dönüşümün bir sonraki adımıdır” şeklinde konuştu.

Yeni Premium segmentini tüm dünyada yayan MediaTek