2021 Honda Civic Sedan Türkiye’de ne zaman satılacak? Honda Türkiye tanıtım tarihini açıkladı!

Yeni Honda Civic tanıtımı.
Yeni Honda Civic tanıtımı.

2021 Honda Civic Sedan Türkiye’de ne zaman satılacak? Honda Türkiye tanıtım tarihini açıkladı! Yeni Honda Civic tanıtımı.

Instagram Hesabımız

Çok sayıda yeni premium özelliğin eklenmesine rağmen yeni Honda Civic Sedan başlangıç fiyatı 21.700 dolar olarak açıklandı. Yani güncel modelle aynı fiyata satışa çıktı. Bize ekim ayında gelecek. Bu durumda bizde de güncel modelle aynı fiyatta olmasını bekliyorum. Elbette döviz kurunun bu şekilde kalması durumunda.

Sade ve temiz iç tasarım detayları gelecekteki Honda araçları için de markanın yeni tasarım anlayışını temsil ediyor.  Yeni Honda Civic Sedan modelinin öne çıkan detayları neler?

Apple CarPlay ve Android Auto entegrasyonuna sahip standart yeni 7 inç renkli dokunmatik ekran.
Kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto entegrasyonuna sahip yeni HD 9 inç renkli dokunmatik ekran.
12 hoparlöre sahip Bose premium ses sistemi.
Qi uyumlu kablosuz şarj.
Gelişmiş mimari ve daha güçlü gövde.
Daha güçlü ve yakıt tasarruflu 1,5 litrelik turbo motor.
Daha iyi yol tutuşu ve sürüş için güncellenmiş süspansiyon ve direksiyon sistemleri.
Boyun yaralanmalarını azaltmak için tasarlanmış çığır açan yeni ön hava yastıkları.
İlk arka koltuk yan hava yastıkları.
Yeni görüş kamerası, ayrıca yeni Trafik Sıkışıklığı Yardımı ve Hız Fren Kontrolü ile güncellenmiş Honda Sensing sistemi.

Yalıtım konusuna yenilenen Civic Sedan modelinde öncelikli önem verilmiş. Daha sessiz yolculuklar için yalıtım ve süspansiyon sistemiyle birlikte aracın tüm gövdesi buna göre şekillendirilmiş.

1,5 litrelik turbo 4 silindirli motor artık 240 Nm tork ve 180 beygir gücü üretiyor. Güçlü motor iyileştirilmiş tork konvertörü performansına sahip CVT şanzımanla birlikte satılacak.

Honda Türkiye tarafından yapılan resmi açıklamayla Yeni Civic Sedan’ın 4 Kasım günü gazetecileri tanıtılacağı açıklandı. Aracın tanıtımın hemen ardından satışa sunulması bekleniyor.

NBA’de yeni sezon Tivibu’da başlıyor! Tivibu NBA’in yeni sezonunu da kullanıcıları ile buluşturuyor!

GoToTechno Ekim 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 33. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 33. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ekim 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Yeni Honda Civic tanıtımı.

Yeni Honda Civic tanıtımı.