World of Warcraft’ın yeni genişleme paketi Shadowlands 27 Ekim’de çıkıyor! Neler var?

yeni çıkan oyunlar.

World of Warcraft Shadowlands, Blizzard Entertainment World of Warcraft, yeni çıkan oyunlar, en popüler oyunlar, en çok oynanan oyunlar.

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen dünyaca popüler çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu World of Warcraft’ın yeni genişleme paketi Shadowlands 27 Ekim’de çıkıyor. Yeni çıkan oyunlar. en popüler oyunlar. en çok oynanan oyunlar.

Instagram Hesabımız

World of Warcraft: Shadowlands, oyunculara karakterlerinin kaderlerini keşfetmenin ve şekillendirmenin yepyeni yollarını sunan pek çok içerik ve özelliklerle dolu:

Warcraft’ın Öteki Dünyasını Keşfedin

Perdenin ötesindeki dünyada sizi nasıl harikalar ve dehşetler beklediğini öğrenin. Bastion’ın ışıltılı topraklarında dolaşın, Revendreth’in gotik zirvelerinde kendinizi kaybedin, ebedi şehir Oribos’taki kader noktasında benliğinizi keşfedin ve bunlar gibi pek çok farklı deneyime daha hazır olun.

Kendinize Bir Ahit Seçin

Shadowlands’deki dört ahitten birine kendinizi adayın. Bunların her biri kendine has hikâye örgülerine, oynanış özelliklerine ve amaçları uğruna savaşan kişilere sundukları özel güçlere sahip. Bastion’ın cesur Kyrian’ları ya da Revendreth’in gururlu Venthyr’leri arasında seçim yapın, Maldraxxus’un kudretli Necrolord’ları için savaşın veya Ardenweald’ın vahşi Night Fae’leriyle birlikte yenilenmenin yollarını arayın.

realme Fan Festivali’nin indirimli ürünleri 28 Ağustos’ta satışa sunulacak! realme yüzde 50 indirim yapacak!

Lanetliler Kulesi’ne Tırmanın

Evrenin en kötü ruhları, Jailer adı verilen korkunç bir varlığın emri altındaki hapishane Torghast’a kapatılmıştır. Bu sürekli değişen roguelike deneyime hem bireysel şekilde hem de en fazla beş kişiden oluşan gruplarla katılmanız mümkün. Burada başarılı olanlarıysa rünlerle bezeli ekipmanlar işlemekte kullanabilecekleri materyaller bekliyor.

Bir Ölüm Şövalyesi Olarak Yükselin

Bir zamanlar Liç Kral’ın miğferiyle Scourge’ü kontrol altında tutan eski paladin Bolvar Fordragon, ölüm şövalyelerinin sayısını arttırmaya kararlı. Artık tüm müttefik ırkların yanı sıra pandarenler de bu uğursuz grubun saflarına katılabilecek (ön siparişle birlikte açılır).

Ve Çok Daha Fazlası: Burada geçirdiğiniz zamana bağlı olarak daha da çetinleşen Maw’da Jailer’a göğüs gerin; seçtiğiniz ahitten önemli karakterlerle Ruh Bağları kurarak onların kendilerine has güçlerini paylaşın ve ahdinizin mabedini eski ihtişamına nasıl kavuşturacağınıza karar verin… Shadowlands daha önce World of Warcraft’ta deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemiyor.

HUAWEI Tablet Ailesi’nin En Yeni Üyesi MatePad 10.4 Türkiye’de Kaç Paraya Satışa Sunuldu?

yeni çıkan oyunlar.