Uygun maliyetine karşılık parlak ve net görüntüsüyle Acer Projeksiyon sıradışı deneyim yaşatıyor

Okullarda ve evlerde kablosuz kullanım rahatlığını ve uygun maliyeti bir arada sunan Ekran Yansıtma desteğine sahip X1225i; akıllı telefon veya Windows 10 dizüstü bilgisayardaki bir sunumu ya da eğitim materyalini herhangi bir uygulama kullanmadan, kablosuz Miracast teknolojisiyle kolayca yansıtabiliyor. En son teknolojiyle donatılan X1225i; Acer LumiSense, ColorBoost3D ve ColorSafe II özellikleri sayesinde parlak renklerle canlı sunumlar yapmanızı sağlıyor. Yeni Acer X1225i Kablosuz Projektör LumiSense teknolojisi

Etkileyici kontrast düzeyiyle parlak ve net görüntüler
3.600 lümen parlaklık sayesinde gün ışığındayken bile uzak mesafeden kristal netliğinde ve canlı görüntüler elde ediliyor. 20.000:1 gibi olağanüstü bir kontrast oranına sahip olan ürün, DynamicBlack™ teknolojisi de kullanılıyor. Görüntülerdeki kontrastı daha da artıran bu teknoloji, içeriği kare kare analiz edip lamba gücünü ayarlayarak en uygun siyah düzeyini elde ediyor.

Yansıtılan içeriğin her karesini inceleyen akıllı Acer LumiSense teknolojisi, görünürlüğü en uygun seviyeye getirmek için dinamik ayarlamalar yapıyor. LumiSense teknolojisindeki akıllı tespit ve dinamik ayarlama özellikleri sayesinde, karanlık sahneler tüm ayrıntılarıyla görüntüleniyor. Acer ColorBoost3D teknolojisi ise 2D ve 3D içeriklerde güçlü aydınlatma ve yüksek görüntü işleme performansı elde edilmesini sağlıyor.

6 segmentli RGBCYW renk çarkı, standart RGB (kırmızı, yeşil, kırmızı) renk alanının orta tonlarındaki camgöbeği, sarı ve beyaz (CYW) renkleri zenginleştirerek rakipsiz renk üretimi ve doygunluğu sunuyor. 3D gözlüklerle birlikte kullanılabilen projektörler HDMI 3D üzerinden stereoskopik 3D içeriklere destek veriyor.

Ekran yansıtma özelliği ve güçlü seslerle kablosuz projeksiyon
Bir Acer kablosuz bağlantı aygıtı kullanarak projektörleri akıllı telefonlara, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlara kabloya ihtiyaç duymadan bağlamak mümkün.Windows 10, Android ve iOS ile uyumlu olan Miracacst desteğiyle de hiçbir uygulama kurmaya gerek kalmadan ekran yansıtılabiliyor.Kablosuz olması ve uygulama olmadan kullanılabilmesinin yanı sıra USB depolama cihazlarındaki içerikleri de oynatabilen bu projektörlerle hızlı ve kolay sunum yapmak mümkün hale geliyor. Güçlü ses veren dahili 2W hoparlör de harici hoparlör ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Yeni Acer X1225i Kablosuz Projektör LumiSense teknolojisi