Yeni BMW 5 Serisi Türkiye’de ne zaman satılacak? Borusan Otomotiv açıkladı!

Yeni 5 Serisi Ne Zaman Geliyor?
Yeni 5 Serisi Ne Zaman Geliyor?

Yeni BMW 5 Serisi Türkiye’de ne zaman satılacak? Borusan Otomotiv açıkladı! Yeni 5 Serisi ne zaman geliyor? 2023 Yeni BMW modelleri arasına son olarak 5 Serisi eklendi! Yeni 5 Serisi Ne Zaman Geliyor?

EN UCUZ SUV YAKINDA GELİYOR

Yeni BMW 5 Serisi Sedan için Geri Sayım Başladı. Borusan Otomotiv Yeni 5 Serisi’ni yılın son çeyreğinde satacaklarını açıkladı.

Yeni BMW 5 Serisi Sedan’ın ön tasarımı markanın imzası niteliğindeki BMW Böbrek Izgaralarının modern yorumlanmış hali. Yüze markanın tipik dört bölümden oluşan farlarından oluşuyor. BMW Iconic Glow Aydınlatmalı Böbrek Izgaraları standart, M Shadow Farlar da isteğe bağlı olarak sunuluyor.

Yaşam alanı BMW Curved Display (Kavisli Ekran) ile misafirini karşılıyor. 12,3 inç boyutundaki bilgi ekranını 14,9 inç büyüklüğünde multimedya ekranı tamamlıyor. BMW Curved Display sayesinde otomobilin içinde yer alan fiziksel düğmeler en az seviyeye indiriliyor.

Yeni BMW 520d xDrive Mild Hybrid Bu Yıl Türkiye’de

BMW i5 M60 xDrive iki elektrik motoru sayesinde 601 beygir güç ve 795 Nm tork üretiyor.

Yeni BMW 520d xDrive’da kullanılan dört silindirli 2 litre hacmindeki dizel ünite 197 beygir güç ve 400 Nm tork üretiyor. Mild hybrid özelliğinin destekçisi elektrikli ünite ise 11 beygir güç 25 Nm tork değeriyle dikkat çekiyor. 1.6 lt benzinli motora sahip Yeni BMW 520i Sedan modeli ise 2024 yılında satışa sunulacak. Bu nedenle satışa sunulduğu ilk zamanlarda daha pahalı olacak. 1.6 litrelik motorun gelmesiyle birlikte çok daha ucuz olacak.

0 km araba kampanyaları açıklanmaya devam ediyor! Opel’den Mayıs Ayında 0 Faizli Kredi Seçenekleri!

Araba Habercisi Nisan Mayıs 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan Mayıs 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 50. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 50. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 50. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

0 km otomobilde sabit fiyat garantisi dediler! İşte konunun tüm detayları!

Yeni 5 Serisi Ne Zaman Geliyor?

Yeni 5 Serisi Ne Zaman Geliyor?