Yapay Zeka Destekli Philips TV’ler Ne Zaman Satışa Sunuluyor?

Philips TV Yapay Zeka Ne Zaman Satılacak

Philips TV Yapay Zeka, Yapay Zeka Philips TV, Philips TV Akıllandı, Philips TV Yapay Zekalı Geliyor. Philips TV Yapay Zeka Ne Zaman Satılacak?

3.nesil P5 görüntü işleme motoruna sahip OLED modelleriyle geçtiğimiz sene Avrupa’daki En iyi 80 TV incelemesinde ödülleri evine götüren Philips TV, 2020 modellerinde çıtayı bir adım daha yükseğe taşıyor. Philips TV Yapay Zeka Ne Zaman Satılacak?

Youtube Kanalımız

Telefonunuzun şarjını en çok tüketen 17 uygulama hangileri?

9.Nesil Android işletim sistemine sahip Smart TV Modelleri.

3 taraflı Ambilight ve 50watt çoklu hoparlörün yanında Avrupa ince işçiliğine ait tasarım detaylarına sahip. Philips OLED805/855, 9.Nesil Android işletim sistemine sahip Smart TV olarak pazarda yer alacak. Yeni Philips OLED805 (55’’ ve 65’’) ve OLED855 (55’’) televizyonlar 4. nesil P5 görüntü işleme motoru ile mevcut P5 motorunun görüntü işleme teknolojisini Yapay Zeka ile birleştirirek zaten en iyi olan görüntü kalitesini daha da yukarıya taşıyor.
Yapay zeka teknolojisi; görüntü işlemenin halihazırda sahip olduğu beş özellik olan (kaynak, renk, kontrast, hareket ve keskinlik) arasında denge kurarak izleyiciye daha gerçekçi ve doğal bir görüntü sunuyor.

Call of Duty: Mobile üçüncü sezonunda ne gibi yenilikler var?

2020 model Philips televizyon özellikleri neler?

2020 model Philips televizyonlarda; Android 9 Pie işletim sisteminin yanında Google Asistant ve Amazon Alexa özellikleri de yer alıyor. Philips OLED805 ve OLED855 televizyonlar; ürünlerde kullanılan ultra ince altlık, çerçeve ve yüksek kaliteli metal sayesinde en iyi Avrupa Dizaynını temsil ediyor. Koyu renkteki krom altlıklar izleyiciye yüzüyormuş algısı yaratmak için özel tasarlandı.
Her iki televizyonda da bulunan tuşlar; metal kaplamalı, zarif, gömme ve arkadan aydınlatmalı. Kumandanın yanları ve arka kısmı da İskoç menşeili deri uzmanı Muirhead imzası taşıyor.

Yapay Zeka Destekli Philips TV’ler Ne Zaman Satılacak?

Mayıs ayında raflara çıkacak yeni Philips OLED805/855 TV’ler, 4.nesil P5 görüntü işleme motorunu yapay zekayla birleştirecek.

Güçlü selfie ve üçlü arka kamerası ile HONOR 20 Lite Türkiye’ye geldi