Yandex 23 Nisan sürprizleri neler?

Yandex, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı özel çalışmalarla kutlamaya hazırlanıyor. Yandex Navigasyon’da 23 Nisan’a özel hazırlanan “Eğlence Parkları” kategorisinde çocukların keyifli vakit geçirebileceği oyun alanlarının rotaları yer alacak. Yandex 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Kullanıcılar, 23 Nisan günü Yandex Navigasyon üzerinden rota oluşturduğunda sevimli bir çocuk sesiyle karşılaşacak. Ayrıca Yandex arama motorunun ana sayfasında Yandex Türkiye çalışanlarının çocukları tarafından çizilen özel bir 23 Nisan logo tasarımı yer alacak.

Mustafa Kemal Atatürk tarafından hem Türk hem de dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Yandex tarafından özel çalışmalarla kutlanacak.

23 Nisan’ın neşesini artıran rotalar

Yandex Navigasyon’un kategoriler bölümünde İstanbul’daki eğlence parklarını kapsayan bir kategori yer alacak. 23 Nisan öncesindeki hafta sonunda ve bayram gününde, çocuklarıyla birlikte güzel vakit geçirmek isteyen aileler, lunaparkların ve çeşitli oyun alanlarının yer aldığı eğlence parklarına bu kategori sayesinde kolayca rota oluşturabilecek.

Yandex Navigasyon’un 23 Nisan sesi

23 Nisan günü Yandex Navigasyon’da herhangi bir noktaya rota oluşturanlar, bundan önceki iki yılda olduğu gibi hoş bir sürprizle karşılaşacak. Kullanıcılar, navigasyonun sesli yönlendirme özelliğinde yapılacak değişiklikle sevimli bir çocuk sesinden “Rota oluşturuldu. 23 Nisan’da mutlu yolculuklar dilerim” mesajını duyacak.

Yandex 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı