Yale, son ürünü Sync ile akıllı ev alarmlarında güvenliği bir üst seviyeye taşıyor

Akıllı ev güvenliği çözümleri alanında dünyanın lider markalarından Yale, yeni ürünü Sync Akıllı Ev Alarmı ile güvenlik sisteminin tamamını akıllı telefondan yapılandırıp kontrol etme imkânı sunuyor. Bu sayede yılbaşı partisinde doyasıya eğlenirken de gözünüz arkada kalmayacak. Yale Sync ile akıllı ev alarmı Smart Products gototechno

Tüketicilerinin yaşam kalitesini iyileştirmek için ürün ve sistemler geliştiren Yale, son ürünü Sync ile akıllı ev alarmlarında güvenliği bir üst seviyeye taşıyor. Yale Smart Products ailesinin yeni üyesi Sync Akıllı Ev Alarmı; etkinleştirme, kısmi etkinleştirme, devre dışı bırakma gibi güvenlik sistemi özelliklerinin tümünü herhangi bir yerden yapılandırıp kontrol etmeye akıllı telefon aracılığıyla olanak tanıyor. Böylelikle yılbaşı partinizin de keyfini evinizin güvenliğinden emin, gözünüz arkada kalmadan çıkarabiliyorsunuz.

Günümüz kullanıcılarının diledikleri zaman diledikleri yerden evlerine bağlanabilme ve kontrol etme ihtiyacının akıllı ev güvenliği ürünlerine olan gereksinimi artırdığını söyleyen Yale Türkiye Genel Müdürü Hasan Mavuş, ”Yale Smart” serisindeki ürünler, evde bağlantılı bir güvenlik sistemi oluşturup güvenliği tamamen akıllı telefondan kontrol edebilmeyi sağlayan çözümler sunuyor. Yeni ürünümüz Sync Akıllı Ev Alarmı da, üstün özellikleri, gerçek zamanlı bildirimleri ve uyarılarıyla kullanıcılarına tam anlamıyla gönül rahatlığı yaşatıyor.” dedi.

Kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşıyor
Sync Akıllı Ev Alarmı, Philips Hue akıllı ışıkları ile ev sahiplerine evlerinin korunduğunu görsel olarak da belirtiyor. Tehlike anında yanıp sönen kırmızı ışıklar, hırsızlara karşı caydırıcılığı iki katına çıkarıyor ve uyarı niteliği taşıyor.

Alarm kurmayı unutmaya son veren sistem
Sync Akıllı Ev Alarmı, coğrafi konum özelliği ile de kullanıcıların GPS konumlarına bağlı olarak farklı alarm fonksiyonlarını devreye almalarına olanak tanıyor. Bu özellik, evden çıkarken kullanıcıya alarmını ayarlamasını hatırlatıyor. Böylece, ‘evden çıkarken alarm kurmayı unutma’ endişesine de son veriyor. 200 metreye uzanan kapsama alanı ise evlerin yanı sıra garajın ve binaların güvenliğini de artırıyor.

Yale Sync ile akıllı ev alarmı Smart Products gototechno