Wimbledon Tenis Turnuvası çekimleri OPPO Reno 5G ile yapılacak

OPPO ve Wimbledon’ın iş birliği ile turnuvanın tarihinde bir ilk gerçekleşiyor. Wimbledon’ın resmi fotoğrafçısı Jed Leicester, turnuvanın en önemli anlarını OPPO Reno 5G ile çekiyor. Wimbledon Tenis Turnuvası OPPO Reno 5G gototechno

OPPO, Wimbledon Tenis Turnuvası’nın resmi haklarının sahibi olan All England Lawn Tennis Club (AELTC) ile iş birliği yaparak, turnuvanın ilk resmi akıllı telefon partneri ve Asya kökenli ilk ortağı olmuştu.

Bu iş birliği kapsamında OPPO, önceki gün başlayan (1 Temmuz 2019) turnuvayı mobil fotoğrafçılık teknolojileri ile mercek altına alıyor. Wimbledon’ın resmi fotoğrafları, tarihte ilk kez profesyonel olarak bir akıllı telefon ile çekiliyor. Turnuvanın resmi fotoğrafçısı Jed Leicester, OPPO’nun yeni amiral gemisi Reno 5G’nin; 10x hibrit zoom, geniş açı gibi teknolojilerini kullanarak bir “ilk”e imza atıyor.

OPPO ve AELTC aynı zamanda turnuva kapsamında #AceTheShot adlı bir fotoğraf yarışması düzenliyor.Turnuva boyunca tenis taraftarları ve amatör fotoğrafçılar OPPO standını ziyaret ederek fotoğraf becerilerini test edebiliyor.

Wimbledon’ın resmi fotoğrafçısı Jed Leicester şunları söyledi: “20 yıldır Wimbledon’ın fotoğraflarını çekiyorum. Her kamera numarasını ve en iyi açıların nereden olduğunu biliyorum. Reno 5G deneyimi benim için yeni bir meydan okuma olacak. Son birkaç gündür kameradaki 10x zoom özelliğini kullanmaya alıştım. Reno 5G ile çekilen fotoğrafların kalitesi şaşırtıcı.Reno 5G aynı zamanda çekim yaptığınız açılarla size dinamik olma imkânı tanıyor. Turnuva boyunca kamera özelliklerinin daha fazlasını keşfetmeni ve yeni çekimler yapmanın heyecanını duyuyorum.”

OPPO Başkan Yardımcısı Brian Shen: “Wimbledon ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz”

OPPO Başkan Yardımcısı Brian Shen şunları ise söyledi: “Wimbledon ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Böyle ikonik bir etkinliğin fotoğraflarının, bir akıllı telefonla çekilmesini sağlayan ilk marka olmak harika bir duygu. OPPO Reno 5G’de yer alan,yaratıcı hayal gücü ile beslenen yaratıcı teknolojileri geliştirmek için çok çaba gösterdik. İnsanları bir araya getirmek için teknoloji her zaman çok önemli bir rol üstlenmiştir.”

Wimbledon Tenis Turnuvası OPPO Reno 5G gototechno