VodafoneRed’e özel Zubizu yılbaşı alışveriş günleri geliyor

Dijitalleşme vizyonu doğrultusunda müşterilerine yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya odaklanan Vodafone Red, Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU ile başlattığı stratejik işbirliğinin kapsamını genişletiyor. Yılın en renkli alışveriş etkinliği “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri”ne sponsor olan Vodafone Red, kullanıcılarına, 200’ün üzerinde markanın katılımıyla 12-13 Aralık’ta Volkswagen Arena’da düzenlenecek etkinlikte %15’e varan indirimlerle alışveriş yapma imkânı sunacak. Ayrıca, Vodafone Red standında Red’lilere özel sürprizler ve atölyeler düzenlenecek. VodafoneRed Zubizu yılbaşı alışveriş günleri gototechno

Engin Aksoy: “Red’li müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz”
Vodafone Red’in ayrıcalıklarla dolu dünyasının her geçen gün genişlediğine dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:
“Vodafone Red, sadece tarifelerden oluşan bir dünya değil. Müşterilerimizin uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılarken, onlara seyahatten ulaşıma, eğlenceden yeme içmeye kadar pek çok alanda birçok ayrıcalık sunuyoruz. Bu kapsamda, Türkiye’nin en itibarlı markalarından ZUBİZU ile başlattığımız işbirliğinde yeni bir sayfa açıyoruz. Sponsoru olduğumuz ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde Red’li kullanıcılarımız %15’e varan indirimlerle alışveriş yapma ayrıcalığına sahip olacak. Ayrıca, Vodafone Red standında düzenleyeceğimiz özel sürprizler ve atölyelerden yararlanabilecekler. Vodafone Red’lileri yılbaşı alışverişleri için 12-13 Aralık tarihlerinde ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ne bekliyoruz.”

Doğuş Müşteri Sistemleri CEO’su Hakan Kaplan ise şöyle konuştu:

“Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de alışverişin en fazla yapıldığı dönemlerin başında aralık ayı geliyor. Biz de alışveriş dünyası için çok önemli olan bu dönemi ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ ile değerlendiriyoruz. Bu dönemin en büyük etkinliğini Vodafone gibi global ve yenilikçi bir markanın sponsorluğuyla gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Değer vaadini farklı sektörlerde farklı deneyimlerle milyonlarca kullanıcıya başarıyla sunan, Türkiye’nin ilk yaşam tarzı uygulaması olarak ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde gördüğümüz ilgi, her yıl daha büyük adımlar atmamız için bize cesaret veriyor. Bu yıl da tüm ziyaretçilerimize sürprizler ve ayrıcalıklı alışveriş deneyimleri sunacağız.”

Yılın en önemli alışveriş etkinliği
“ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri”, birbirinden seçkin tasarımcılara ve butik Türk markalarına ev sahipliği yapacak. Her yıl artan ziyaretçi sayısıyla yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ve heyecanla beklenen “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri” 12 Aralık Çarşamba ve 13 Aralık Perşembe günleri saat 10:00-20:00 arasında misafirlerini ağırlayacak. Alışverişle eğlenceyi birleştiren etkinlikte her gün özel aktiviteler düzenlenecek. “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri”ne giriş ücretsiz olacak.

ZUBİZU’daki restoranlarda ek indirim
Vodafone Red’in ZUBİZU işbirliğiyle başlattığı indirim kampanyasının geçerli olduğu restoranlar şu şekilde sıralanıyor: Başköşe, Borsa, Butcha Steakhouse, Carl’s Jr., Da Mario, Delimonti, Escale, Feriye Palace, Gina, Günaydın Kebap, Günaydın Köfte&Döner, Günaydın Steakhouse, Hudson İstanbul, Kebapçı Etiler, Kilimanjaro, Kitchenette, Kiva, La Petite Maison, Lacivert, Louie İstanbul, Masa, Martinez İstanbul, Mezzaluna, Monochrome, Nusr-et Burger, Parle, Sait Balık, Scarlet Steakhouse, Sele, Serafina, Spago, Tamirane, Vogue, Zanzibar ve Zargana Balık.

VodafoneRed Zubizu yılbaşı alışveriş günleri gototechno