Vodafone tüm mağazalarını yenileme kararı aldı! Yeni nesil perakende anlayışı geliyor!

Vodafone Türkiye Mağazaları yenileniyor.
Vodafone Türkiye Mağazaları yenileniyor.

Vodafone Türkiye genelinde tüm mağazalarını yenileme kararı aldı! Vodafone Türkiye Mağazaları yenileniyor.

Instagram Hesabımız

Vodafone, yeni nesil perakende anlayışı doğrultusunda Türkiye genelinde mağazalarını yeniliyor. Değişen alışveriş alışkanlıklarına uygun olarak mağazalarını daha fazla çeşit ve yeni nesil ürünlerin sergilenebileceği alanlara dönüştüren Vodafone, aynı zamanda mağazalarına sürdürülebilir ve çevreci bir kimlik de kazandırıyor açıklaması yapıldı.

Dünya Mağazacılar Günü vesilesiyle bir açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

Sıfır Arabanın fiyatını sabitleyen Suzuki otomobil gecikirse onun çözümünü de sunuyor!

“Vodafone olarak, büyüme hedeflerimizi gerçekleştirirken ana odağımız mutlu paydaşlar yaratmak olmaya devam ediyor. Paydaş ekosistemimizde mağaza çalışanlarımızın önemli yeri var. Bugün Türkiye’nin dört bir yanına yayılan mağazalarımızın yanı sıra Vodafone Evde, Vodafone Dağıtım Merkezi, Vodafone Hizmet Noktaları ile birlikte toplam 11 bin 350 kişiye istihdam sağlıyoruz. Mağazalarımızın aylık toplam ayak trafiği yaklaşık 9 milyon. Mağaza çalışanlarımızın özverili çalışmaları ve müşteri odaklı yaklaşımları sayesinde bu trafiğin her geçen gün arttığını görmekten mutluluk duyuyoruz. Mağazalarımızı yeni nesil perakende anlayışıyla yeniden tasarlıyoruz. Değişen alışveriş alışkanlıkları doğrultusunda mağazalarımızı müşterilerimize operatör ürünlerinin yanı sıra daha fazla çeşit ve yeni nesil ürünler de sunabildiğimiz teknoloji mağazalarına dönüştürüyoruz. Ayrıca, şebekesinde yenilenebilir enerji kullanan ilk ve tek operatör olarak sürdürülebilirlik anlayışımızı mağazalarımıza da yansıtıyoruz. Yeni mağazalarımızda kullanılan malzemelerin %95’i geri dönüşümden elde edilmiş ve doğal malzemelerden oluşuyor. Vodafone olarak, müşterilerimiz için en iyi deneyimi sunmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, tüm mağaza çalışanlarımızın Dünya Mağazacılar Gününü kutluyoruz.”

Fiat Egea Sedan modelinin 4 aylık fiyat karşılaştırması nasıl? Egea Sedan 400 bin TL oldu!

Vodafone Türkiye Mağazaları yenileniyor.