Vodafone Red’in yeni sınırsız tarifelerine ilgi artıyor! Veri kullanımında %67’ye varan artışlar yaşandı!

Vodafone Red sınırsız tarifeler.
Vodafone Red sınırsız tarifeler.

Vodafone Red’in yeni sınırsız tarifelerine ilgi artıyor. WhatsApp, Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Spotify ve Facebook Messenger gibi popüler uygulamaların internetinden yemediği yeni Red tarifelerini tercih eden müşterilerin veri kullanımında %67’ye varan artışlar yaşandı. Vodafone Red sınırsız tarifeler, Sınırsız internet tarifeleri Vodafone Red. Vodafone Red Instagram, Vodafone Red Youtube, Vodafone Red Spotify.

Instagram Hesabımız

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone’un, WhatsApp, Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Spotify ve Facebook Messenger gibi popüler uygulamaları sınırsız sunduğu yeni Red portföyüne ilgi her geçen gün artıyor. Sınırsız Red tarifelerini tercih eden müşterilerin veri kullanımında %67’ye varan artışlar yaşandı. Yeni Red portföyüyle müşterilerine WhatsApp ve Facebook Messenger üzerinden sesli ve görüntülü aramalarını sınırsız yapma imkânı sunan Vodafone, Instagram’da canlı yayın yapma ve izlemenin yanı sıra Instagram, YouTube, Facebook ve WhatsApp’ta video izlemeyi de sınırsız hale getirdi. Müşterilere popüler uygulamaları internetinden yemeden ve hız düşüklüğü olmadan kullanma imkânı veren yeni Red tarifeleri ayda 59 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

İSTTELKOM Genel Müdürü Nihat Narin açıkladı! Bugün 1 metre fiber kazısı için 270 gün beklenebilmektedir!

Vodafone Red’in sadece tarifelerden oluşan bir dünya olmadığını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Müşterilerimizin uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılarken, onlara seyahatten ulaşıma, eğlenceden yeme içmeye kadar pek çok alanda ayrıcalıklar sunuyoruz. Salgınla birlikte değişen yaşam tarzlarını da göz önüne olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak üzere Red dünyasını sınırsız uygulamalarla genişlettik. ‘Red yaparsa sınırsız yapar’ diyerek adım attığımız yeni dönemde müşterilemize önce WhatsApp ve Facebook Messenger üzerinden sesli ve görüntülü aramalarını sınırsız gerçekleştirme imkânı sunduk. Sonra bir adım daha atarak, Instagram’da canlı yayın yapmayı ve izlemeyi, ayrıca Instagram, YouTube, Facebook ve WhatsApp’ta video izlemeyi de Red’liler için sınırsız hale getirdik. Müşterilerimiz bu uygulamaları sınırsız kullanırken herhangi bir hız düşüklüğü yaşamıyor. Vodafone olarak, Red müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz.”

Geleceğin otomotiv dünyası nasıl olacak? Genç nesiller yakın gelecekte ücretsiz otomobillerin var olacağına inanıyor!

Vodafone Red sınırsız tarifeler Aras Bulut İynemli anlatıyor

Vodafone’un yeni Red tarifeleri için hazırladığı reklam filminde markanın yeni yüzü Aras Bulut İynemli oynuyor. Filmde Instagram, YouTube, Facebook ve WhatsApp’ta sınırsız video izleme ayrıcalığı yaşayan Vodafone Red’lilerin hikâyeleri anlatılıyor.