Vodafone Red şimdi de Instagram’da canlı yayın yapma ve izlemeyi sınırsız hale getirdi!

Vodafone Red instagram canlı yayın.
Vodafone Red instagram canlı yayın.

Vodafone Red şimdi de Instagram’da canlı yayın yapma ve izlemeyi sınırsız hale getirdi! Vodafone Red instagram canlı yayın, Vodafone Red instagram canlı yayın izleme, Vodafone Red Facebook Messenger, Vodafone Red WhatsApp.

Instagram Hesabımız

Vodafone Red, ayrıcalıklarla dolu dünyasında bir ilke daha imza attı. Daha önce müşterilerine WhatsApp ve Facebook Messenger üzerinden sesli ve görüntülü aramalarını sınırsız yapma imkânı sunan Vodafone Red, şimdi de Instagram’da canlı yayın yapma ve izlemeyi sınırsız hale getirdi. Vodafone Red, bu kapsamda Instagram’da canlı yayınlanan ve büyük beğeni toplayan “Mücbir Sebepler” programına da sponsor oldu. Program, yeni sezonda “Vodafone Red’le Mücbir Sebepler” adıyla yayınlanacak.

Amazon.com.tr’de Cep Telefonu Aksesuarları ve Ofis Ürünleri kategorilerinde %50’ye varan indirimler başladı!

Vodafone Red’in sunduğu yeni ayrıcalığı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:
“Vodafone Red, sadece tarifelerden oluşan bir dünya değil. Müşterilerimizin uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılarken, onlara seyahatten ulaşıma, eğlenceden yeme içmeye kadar pek çok alanda ayrıcalıklar sunuyoruz. Salgınla birlikte değişen yaşam tarzlarını da göz önüne olarak Red dünyasını sınırsız uygulamalarla genişletiyoruz. ‘Red yaparsa sınırsız yapar’ diyerek adım attığımız yeni dönemde müşterilemize önce WhatsApp ve Facebook Messenger üzerinden sesli ve görüntülü aramalarını sınırsız gerçekleştirme imkânı sunduk. Şimdi bir adım daha atarak, Instagram’da canlı yayın yapmayı ve izlemeyi Red’liler için sınırsız hale getiriyoruz. Yeni hizmetimizi taçlandıracak bir sponsorluğa da imza attık. Instagram’ın en sevilen canlı yayını ‘Mücbir Sebepler’e sponsor olduk. Yeni sezonda ‘Vodafone Red’le Mücbir Sebepler’ adıyla yayınlanacak programda Red müşterilerimize çeşitli sürprizlerimiz de olacak. Vodafone Red olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz.”

Araçların kış bakımında dikkat edilmesi gerekenler neler? Generali Sigorta hasarları önleyecek 5 kış bakım önerisini araç sahipleriyle paylaştı!