Vodafone Online Mağaza’nın yeni fırsatları neler?

Vodafone, yenilikçi hizmetleriyle müşterilerinin dijital deneyimini artırmaya devam ediyor. Vodafone, akıllı telefonlarını Vodafone Online Mağaza’dan alan müşterilerine İstanbul içinde 3 saatte ücretsiz teslimat yapıyor; 7 gün 24 saat açık olan Özel Uzman Hattı ile akıllı telefon seçme sürecinde ve sipariş sonrasında yardımcı oluyor; 1.200 TL’ye varan değerde koruma paketi, ekran koruyucu ve kılıf hediye ediyor. Vodafone Online Mağaza Özel Uzman Hattı gototechno

“Dijitalleşmenin öncü operatörü” olma vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine Vodafone Online Mağaza üzerinden uçtan uca ve sadeleştirilmiş dijital deneyimler sunmaya devam ediyor. Vodafone, akıllı telefonlarını Vodafone Online Mağaza’dan alan müşterilerine 3 Saatte Ücretsiz Teslimat, Özel Uzman Hattı ve Hediye Koruma Paketi’nden oluşan ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Vodafone Online Mağaza’ya vodafone.com.tr adresinden ve “Vodafone Yanımda” uygulamasından erişilebiliyor.

Müşterileri için daha dijital, daha çevik, daha hızlı ve daha yalın bir şirket olmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:
“Vodafone olarak, müşterilerimize kullandıkları her kanal, ürün ya da serviste aynı basit deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bütünsel kanal deneyimi yaklaşımımızla her kanalın birbirini tamamladığı tekil ve basit bir deneyim ile müşterilerimizin hayatının vazgeçilmez bir parçası olmak istiyoruz. Bu kapsamda, online satış kanalımız Vodafone Online Mağaza üzerinden akıllı telefon alan müşterilerimize 3 Saatte Ücretsiz Teslimat, Özel Uzman Hattı ve Hediye Koruma Paketi’nden oluşan ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Böylece müşterilerimizin hızlı, kolay ve güvenilir dijital alışveriş deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Geleceğin heyecan verici dünyasına müşterilerimizle birlikte hazırlanırken onlara yenilikçi ve zenginleştirilmiş online hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

İstanbul içinde 3 saatte ücretsiz teslimat
Vodafone, müşterilerine akıllı telefonlarını rahatça teslim alıp kullanabilmeleri için, sektörde bir ilk olarak, 3 Saatte Ücretsiz Teslimat hizmeti sunuyor. Buna göre, İstanbul içinde Adalar, Silivri, Şile, Çatalca hariç tüm ilçelere talep edilen adrese 3 saatte ücretsiz teslimat yapılabiliyor. Diğer illerden gelen siparişler ise 2-4 işgünü içinde ücretsiz teslim ediliyor.

Vodafone Online Mağaza Özel Uzman Hattı gototechno