Vodafone Martı ile yaptığı işbirliğiyle Red ve FreeZone müşterilerine indirimli sürüş fırsatı sunuyor!

Vodafone Martı indirimi.
Vodafone Martı indirimi.

Vodafone Martı ile yaptığı işbirliğiyle Red ve FreeZone müşterilerine indirimli sürüş fırsatı sunuyor! Vodafone Martı indirimi.

Instagram Hesabımız

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, değişen ve dijitalleşen ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerine sınırsız eğlence ve ayrıcalıklar ile dolu bir dünya sunmaya devam ediyor. Mikro-mobilite sektöründe Türkiye’nin öncü markası Martı ile işbirliği yapan Vodafone, Red ve FreeZone müşterilerine indirimli sürüş keyfi yaşatıyor. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 10 TL değerinde kampanya şifresi almak yeterli oluyor. Müşteriler, toplam sürüş bedelinin 10 TL’sini Vodafone’un sunduğu bu bakiyeden karşılayabiliyor.

Vodafone Martı indirimi Nasıl kullanılıyor?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Vodafone Red ve Vodafone FreeZone müşterileri, Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden Fırsatlar Dünyası sekmesine girip “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak 10 TL değerinde kampanya şifresi alabiliyor. Martı’nın sunduğu tüm hizmetler için geçerli olan bu şifre, daha sonra Martı uygulamasında “Promosyonlar” menüsünde bulunan “Kuponlarım” alanına giriliyor. Red ve FreeZone müşterilerinin kullanım hakları bulunduğu tarifeye göre esneklik sağlayabiliyor. Tarifesine göre 1, 2, 4, 8 hak bulunuyor ve bu hak ayda bir defa kullanılabiliyor.

VALORANT Champions’da EMEA bölgesini temsil etme hakkını kazanan son takım Team Liquid oldu!

GoToTechno Ekim 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 33. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 33. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ekim 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Vodafone Martı indirimi.

Vodafone Martı indirimi.