Vodafone’un “Kaçmaz Kırmızı” kampanyası hangi fırsatları sunuyor?

Vodafone, yeni “Kaçmaz Kırmızı” kampanyasıyla müşterilerine çeşitli faydalar sunuyor. Her ay belli günlerde ve saat aralıklarında Vodafone Yanımda mobil uygulaması ve internet üzerinden düzenlenen kampanyayla, Vodafone kullanıcıları, mobil internetten Vodafone Pass paketlerine kadar pek çok hediye kazanıyor. Vodafone Kaçmaz Kırmızı kampanyası Vodafone Yanımda

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmaya devam ediyor. Vodafone, dijital kanallarda “Kaçmaz Kırmızı” adıyla düzenlediği kampanyayla müşterilerine çeşitli faydalar sunuyor.

Her ay belli günlerde ve saat aralıklarında Vodafone Yanımda mobil uygulaması ve internet üzerinden düzenlenen kampanyaların ikincisi sonuçlandı. Kampanya kapsamında, tarife değişikliği ve tarife kontratlama yapan müşterilere 1 ay geçerli 5 GB ve haftalık Video Pass alan müşterilere Social Pass hediye edilirken, Otomatik Ödeme Talimatı veren faturalı müşterilere 5 gün geçerli 5 GB, Honor 8A Pro akıllı telefon satın alan müşterilere ise ayda sadece 1 TL ödeme imkânı sunuldu. Ayrıca, “Tahmin Et Kazan” oyunundaki şans numarasının bir hanesi azaltılarak müşterilerin iPhone XR kazanma olasılığı artırıldı. Diğer yandan, TL yüklemesi yapan ve Kolay Paket alan faturasız müşterilere 5 gün geçerli 5 GB ve haftalık Video Pass alan müşterilere 1 hafta geçerli 3 GB hediye edildi. Kampanyada, kurumsal müşterilere ise 1 hafta geçerli 5 GB mobil internet 10 TL’den sunuldu.

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:
“Vodafone olarak, dijital müşteri deneyimini merkeze aldığımız ürün ve servislerle abonelerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. Vodafone Yanımda üzerinden düzenlediğimiz ‘Kaçmaz Kırmızı’ kampanyasıyla müşterilerimize çeşitli faydalar sunuyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için kazandıran kampanyalar düzenlemeye ve müşterilerimize dijital dünyanın heyecan verici yeniliklerini sunmaya devam edeceğiz.”

Vodafone Kaçmaz Kırmızı kampanyası Vodafone Yanımda