Galatasaray Espor dörtte dört yaparak liderlik koltuğuna oturdu!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde ezberler bozulmaya devam ediyor. Bu sezon lige yeni katılan takımlar arasında yer alan Galatasaray Espor, ikinci haftayı da kayıpsız geçerek bir sürprize imza attı ve dörtte dört yaparak tek başına liderlik koltuğuna oturdu. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Galatasaray Espor

Vadide derbi rüzgarı esti

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde sürprizlerle dolu bir hafta geride kaldı. Haftanın derbisi, geçtiğimiz haftanın iki namağlup takımı Galatasaray Espor ve Beşiktaş arasında gerçekleşti.Efsanelerin derbisinde gülen taraf, geniş şampiyon havuzuyla dikkat çeken Galatasaray Espor oldu. HWA Gaming karşısında da oyunun kontrolünü bir an olsun elinden bırakmayan sarı kırmızılı ekip, galibiyet serisini 4 maça çıkartarak zirveye yerleşti.

Ligin tecrübeli ve iddialı ekiplerinden Bahçeşehir SuperMassive bu hafta ilk yenilgisini aldı ve Royal Youth ekibiyle birlikte ikinci sırayı paylaştı.

Her gün 1.000’den fazla genç, Riot Games Espor Sahnesi’ne akın etti!

İki hafta boyunca toplam 4.000’den fazla Espor tutkunu Riot Games Espor Sahnesi’ne akın ederek Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi maçlarını canlı olarak izledi.Oyuncu ve sunucularla tanışmak, lig heyecanına canlı olarak tanıklık etmek isteyenler için Riot Games Espor Sahnesi her lig gününde ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Galatasaray Espor