Vodafone Freezone Gamer Paketi kullanıcılarına Playstation 4 süprizi!

Vodafone FreeZone, Gamer Paketleri ile oyunsever gençlere sürpriz hediyeler sunmaya devam ediyor. Vodafone Freezone Gmaer Paketi PlayStation®4 Pro

Vodafone FreeZone, oyunsever gençler için geliştirdiği Gamer Paketleri ile yurtdışı seyahatlerinden oyun bilgisayarlarına kadar efsane hediyeler kazandırmaya devam ediyor.

Gamer Paketleri ile gençlerin oyun tutkularını en üst seviyede yaşayabilmelerine olanak sağladıklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Haftalık ve aylık paket alternatifleriyle gençlerin bütçesine uygun geniş bir portföy sunuyoruz. Amacımız, gençlerin oyun deneyimini sınırsız yaşamaları. Yeni dönemde esporun yanı sıra mobil oyun oynayan, bilgisayar ve konsol oyunu oynayan, oyunlarla ilgili eğlenceli veya profesyonel turnuvalardan içerikleri izlemeyi seven gençler de dahil olmak üzere daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemin efsane hediyesi, sınırlı sayıda üretilen PlayStation®4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm konsolu olacak. Vodafone FreeZone olarak, oyun dünyasındaki varlığımızı artırmaya devam edeceğiz.”

Sadece 50 bin adet üretildi
PlayStation®4 Pro 500 Milyon Özel Sürüm (2 TB) konsol, dünya çapında 525,3 milyon PlayStation cihazı satılmasını kutlamak için Sony Interactive Entertainment tarafından özel olarak ve sadece 50 bin adet üretildi. PlaySation®4 Pro için ilk defa yarı saydam lacivert rengiyle gelen konsol çalıştırıldığı zaman mavi ışık konsolun ön tarafını aydınlatıyor ve böylece PlayStation®4 Pro’nun mimarisi dışarıdan görülebiliyor. En tepede yer alan PS logosu ve ön tarafta yer alan PS4 logosu ise yine özel olarak seçilmiş mat bakır rengine sahip. Konsolla birlikte DualShock®4, PlayStation®Camera, dikey stant ve mono kulaklık da yarı saydam lacivert renge sahip olarak geliyor.

Vodafone FreeZone’dan benzersiz ayrıcalıklar
Vodafone FreeZone’un 26 yaş altı gençler için tarifeye ek olarak geliştirdiği Gamer Paketleri, ayda 20 TL’ye tekrar eden ve haftada 12 TL’ye tekrar etmeyen iki ayrı paket halinde sunuluyor. Gamer Paketleri ile oyunsever gençler, YouTube, PUBG Mobile, Discord gibi içerikleri sınırsızca kullanabiliyor.

Vodafone Freezone Gmaer Paketi PlayStation®4 Pro