Vodafone’dan ilk üç ay cayma bedelsiz ev interneti

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılmayı hedefleyen Vodafone, yeni ev interneti kampanyasıyla müşterilerine aileleriyle birlikte evde kesintisiz internet keyfi yaşatıyor. Kampanya kapsamında, “Vodafone Evde İnternet” alan müşteriler ilk 3 ay içinde taahhütlerini iptal etmeleri durumunda cayma bedeli ödemeyecek. Vodafone Evde İnternet ilk 3 ay bedelsiz

18 Eylül 2018 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, evde ailesiyle birlikte maksimum internet keyfi yaşamak isteyen müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdi. Yeni “Vodafone Evde İnternet” kampanyasıyla, 24 ay taahhütle ev interneti alan Vodafone’lular, ilk 3 ay içinde taahhütlerini iptal etmeleri durumunda cayma bedeli ödemeyecek.

[irp posts=”2162″ name=”Bu Herkül Samsung Galaxy Note 9 ile selfie çekiyor”]

Vodafone Evde İnternet ilk 3 ay bedelsiz

[irp posts=”2159″ name=”Gamer’s Qube’da 800 bin TL yatırım alacak projeler belli oldu”]

Bireylerin ve hanelerin dijitalleşmesine önem verdiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: “Vodafone olarak, müşterilerimizin ev interneti ihtiyaçlarına yönelik uygun fiyatlı teklifler geliştirmeye ve deneyimde farklılaşmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda, müşterilerimiz için yeni bir ev interneti kampanyası geliştirdik. Bu kampanyamızla, 24 ay taahhütle ‘Vodafone Evde İnternet’ alan müşterilerimiz ilk 3 ay içinde taahhütlerini iptal etmeleri durumunda cayma bedeli ödemiyor. ‘Vodafone Evde İnternet’ ürünümüze duyduğumuz güvenle, müşterilerimize evde internet keyfini aileleriyle birlikte herhangi bir memnuniyetsizlik endişesi olmadan yaşama ayrıcalığı sağlıyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizi geleceğin heyecan verici dünyasına hazırlayacak ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”