Dünyanın 5. büyük akıllı telefon üreticisi vivo resmen Türkiye’de! Vivo X50 Lite Satışa Sunuldu!

Vivo X50 Lite Satışa Sunuldu.

Vivo X50 Lite Satışa Sunuldu, Vivo X50 Lite Fiyatı, Vivo X50 Lite Fiyatları, vivo Türkiye CEO Andrew Liu, vivo Pazarlama Müdürü Selin Dayıoğlu.

Dünyanın 5. büyük akıllı telefon üreticisi vivo resmen Türkiye’de! Vivo X50 Lite Satışa Sunuldu! Vivo X50 Lite Fiyatı. Vivo X50 Lite Fiyatları.

Instagram Hesabımız

350 milyon kullanıcısı ile dünyanın 5. büyük akıllı telefon üreticisi ve vivo, Mayıs ayında ilk kez tanıttığı X50 Lite modeli ile Türkiye pazarına resmen giriş yaptı. Özel hi-fi yonga setinden, Ekran İçi Parmak İzi Okuyucuya, akıllı telefonlarda pek çok ilki gerçekleştiren vivo’nun Türkiye pazarına girişi doğrultusunda gerçekleştirdiği online basın toplantısında, Türkiye pazarına yönelik hedeflerini paylaştı.

Asya ve Avrupa arasında bir köprü olan Türkiye pazarına giriş yapmanın heyecanı içinde olduklarını ve Türkiye’ye bağlılıklarını ifade eden vivo Türkiye CEO’su Andrew Liu, “Türkiye’ye gelişimiz şans eseri değil. Her bir Avrupalı müşterinin bireysel ihtiyaçlarını anlamak için Avrupa genelinde 9 bin kişiyle görüştük. Bu, dünya çapında 350 milyondan fazla kullanıcının günlük yaşamının bir parçası olmamızın en önemli nedenlerinden biri olan “doğru şeyleri doğru şekilde yapmak” felsefemizin devamı.” şeklinde konuştu.

Türkiye’ye önemli teknolojiler barındıran X50 Lite ürünü ile giriş yaptıklarını belirten vivo Türkiye Pazarlama Müdürü Selin Dayıoğlu ise, “vivo olarak, tüm dünyada markaların beklemeye geçtiği bir dönemde Türkiye pazarına girişimiz, ülkenin büyümesine olan güvenimizden kaynaklanıyor. Ağustos itibariyle orta segmentte bir cihaz ile giriş yaptığımız Türkiye pazarına, yıl sonuna kadar biri amiral gemisi olmak üzere, farklı segmentlerde ürünler sunacağız.” dedi.

Vivo X50 Lite 128 GB (Vivo Türkiye Garantili) Hepsiburada satış fiyatı 3.599 TL.

Vivo X50 Lite Satışa Sunuldu
vivo Türkiye CEO’su Andrew Liu
Vivo X50 Lite Satışa Sunuldu
vivo Türkiye Pazarlama Müdürü Selin Dayıoğlu

GoToTechno Dergisi Eylül Sayısı Çıktı! GoToTechno Dergisi’nin 20. Sayısı Nerelerden Okunur?

GoToTechno Dergisi Eylül 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 20. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 20. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 20 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

GoToTechno Dergisi Eylül 2020 sayısı ayrıca Araba Habercisi Dergisiyle birlikte Dijital basın dergilikte.

Vivo X50 Lite Satışa Sunuldu.