vivo telefonları Türkiye’ye ne zaman geliyor? vivo Türkiye’ye Geldi Ünite İletişim ile Çalışmaya Başladı!

vivo telefonları ne zaman satılacak?

vivo telefonları ne zaman satılacak? vivo telefonları ne zaman geliyor? vivo telefonları ünite iletişim, ünite iletişim vivo Türkiye.

350 milyon kullanıcısı ve 2019’da 110 milyon adet cihaz satışıyla dünyanın önde gelen telefon markalarından biri olan vivo, Türkiye faaliyetlerine başlıyor. vivo telefonları Türkiye’de! vivo Türkiye’ye Geldi Ünite İletişim ile Çalışmaya Başladı! vivo telefonları ne zaman satılacak? vivo telefonları ne zaman geliyor?

Instagram Hesabımız

Ünite İletişim tarafından gönderilen basın bülteni ile vivo telefonlarının Türkiye’de satışa sunulmaya başlayacağı açıklandı. 350 milyon kullanıcısı ve 2019’da 110 milyon adet cihaz satışıyla dünyanın önde gelen telefon markalarından biri olan vivo, Türkiye faaliyetlerine başlıyor.  Dünyanın önde gelen telefon markalarından vivo, Türkiye faaliyetlerine başlıyor 

Gönderilen basın bülteninde şunlara yer verildi: “vivo olarak Türkiye pazarına yönelik strateji, hedefler ve yol haritamızı paylaşacağımız ve Türk tüketicisinin beğenisine sunacağımız ilk ürünümüzü tanıtacağımız online basın toplantımıza katılımınızdan mutluluk duyacağız.” Vivo Türkiye online basın toplantısı 26 Ağustos Çarşamba günü saat 14.30’da düzenlenecek. Bu toplantının ardından vivo satışa sunacağı telefon modelini ve Türkiye pazarında nasıl yer alacağını açıklayacak.

Pil performansı ve 4 kameralı özellikleriyle göz dolduran realme 5i kaç paraya satılıyor?

Teknoloji dergisi hediyeli Araba Habercisi Yaz 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi ikinci yılın altıncı sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 19. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Araba Habercisi Dergisi ayrıca Dijital basın dergilikte.