vivo Futbol Milli Takımımızın ana sponsoru ve Resmi Akıllı Telefonu oldu!

Vivo Milli Takım.
Vivo Milli Takım.

vivo Milli Takımın ana sponsoru ve Resmi Akıllı Telefonu oldu! Vivo Milli Takım, Milli Takım Vivo, Vivo A Erkek Milli Takımı, Futbol Milli Takımı Vivo.

Instagram Hesabımız

Geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına iddialı bir giriş yapan, dünyanın 5. büyük akıllı telefon üreticisi vivo, Türkiye A Erkek Milli Takımı’nın ana sponsoru ve “Resmi Akıllı Telefonu” oluyor.
Bu kapsamda, vivo Türkiye CEO’su Andrew Liu, TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Milli Takımımızın yıldız oyuncusu Burak Yılmaz’ın katılımı ile 17 Aralık 2020, Perşembe günü saat 11:00’de tüm detaylar açıklanmış olacak.

Huawei P Smart 2021 128 GB Akıllı Telefon nerede kaç paraya satılıyor? Huawei P Smart 2021 128 GB özellikleri neler?

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi’nin Aralık 2020 sayısı çıktı. 1992 yılından beri gazeteci ve dergici olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergiyi artık Türk Telekom e-dergi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Aralık 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 23. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 23. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Dergi Turkcell Dergilik üzerinden ücretsiz olarak yayın hayatına devam ediyor. 23 sayıyı birden Turkcell Dergilik üzerinden ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 23 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak. Bunun için çalışmalara deva ediyoruz.

GoToTechno Dergisi Aralık 2020 sayısı ayrıca Araba Habercisi Dergisiyle birlikte Dijital basın dergilikte.

GoToTechno Aralık Sayısı’nda neler var?

Efsane kampanyaların online alışverişlerinde siber saldırılara dikkat.

Mi 10T Pro Türkiye’de! İddialı telefon kaç paraya satılıyor?

Xbox kaç paraya satışa sunuldu? Yeni Xbox modellerinin özellikleri neler?

Sony kamera destekli Realme7 Türkiye’de satışa sunuldu.

Resmi açıklama: Elektrikli BMW iX Türkiye’de ne zaman satılacak?

HONOR’dan yeni dikey akıllı elektrikli süpürge geldi.

Oyun dünyasında önemli yenilik: En hafif Mouse Logitech G’den geldi.

En Güzel Yeni Yıl Hediyelerinden biri: Fujifilm Kırmızı Instax Mini 90!

İşte Güncellemeler sırasında en sık karşılaşılan 5 hata!