Canalys’in araştırmasına göre vivo küresel akıllı telefon sevkiyatlarında dördüncü sıraya yükseldi!

vivo dördüncü sıraya yükseldi.
vivo dördüncü sıraya yükseldi.

Canalys’in araştırmasına göre vivo küresel akıllı telefon sevkiyatlarında dördüncü sıraya yükseldi! vivo dördüncü sıraya yükseldi.

Instagram Hesabımız

Araştırma firması Canalys, 2021’in üçücü çeyreğine ait küresel akıllı telefon sevkiyatlarını gösteren raporunu yayınladı. Canalys’in son verilerine göre vivo, 2021’in üçüncü çeyreğinde yüzde 10’luk pazar payıyla ilk kez küresel akıllı telefon sevkiyatlarında dördüncü sırada yer aldı.

Canalys’in önceki üç aylık rakamları, vivo’nun son 4 çeyrekte küresel akıllı telefon sevkiyatlarında ilk beş arasında kaldığını ve IDC Worldwide Quarterly Mobile Phone Tracker’a2 göre 2021’in ikinci çeyreğinde Çin’de akıllı telefon pazarının zirvesine çıkarak güçlü büyüme ivmesini koruduğunu gösteriyor.
Kurum felsefesi doğrultusunda yerel kültür ve yönetim anlayışı ile yola çıkan vivo, daha fazla pazara açılmaya ve küreselleşmesini hızlandırmaya devam ediyor. Model üretimlerinde tüketici özelinde kullanıcı görüşlerini dikkatlice inceliyor ve üretimini pazara göre şekillendiriyor. vivo, şu anda satış ağı ile 50’den fazla ülke ve bölgede bulunuyor ve dünya çapında 400 milyondan fazla kullanıcı tarafından seviliyor denildi.

DJI tarafından tasarlanan OM 5 Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluştu! İşte fiyatı!

GoToTechno Ekim 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 33. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 33. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Ekim 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

vivo dördüncü sıraya yükseldi.

vivo dördüncü sıraya yükseldi.