8 Mayıs’a kadar vivo Y serisi satın alanlara Türk Kahvesi Makinesi hediye ediyorlar!

vivo Anneler Günü 2022.
vivo Anneler Günü 2022.

8 Mayıs’a kadar vivo Y serisi satın alanlara Türk Kahvesi Makinesi hediye ediyorlar! vivo Anneler Günü 2022.

Instagram Hesabımız

vivo’nun yüksek teknolojiyi ulaşılabilir kıldığı Y serisi, göz alıcı tasarımı ve performansı ile annenizin kalbine sıcak bir dokunuş yapmanıza yardımcı oluyor. İleri teknolojinin son moda ile buluştuğu bu seri annelerinizin gözdesi olmaya geliyor.

vivo Y serisinde zengin özellikleri iddialı dizaynı ile buluşturmasıyla öne çıkıyor. Y15s ve Y21 modellerinde 1600X720 HD+ çözünürlüklü, Y33s modelinde ise 2408X1080 Full HD+ çözünürlüklü ekranıyla anneniz bu telefonu elinden düşürmeyecek deniyor. Gerek çekilen fotoğrafların renk detaylarını parlak ve canlı şekilde yansıtma konusunda gerekse miniklerin oyun keyfini geniş ekranda üst düzeye çıkarma konusunda oldukça iddialı olan Y serisi siz tüm bunlara odaklanırken Mavi Işık Filtresiyle göz sağlığınızı korumayı da ihmal etmiyor.

vivo, bu özel günde yalnızca bir gün değil her gün başımızın tacı olan annelerimize üstün teknolojiyi hediye ederken, bir kahve eşliğinde anıları yad etme fırsatı sunuyor. Teknolojinin adresleri Hepsiburada, Mediamarkt, Vatan ve Teknosa’dan
1-8 Mayıs tarihleri arasında vereceğiniz vivo Y serisi siparişlerinizde Türk Kahvesi Makinesi hediye!

Elektrikli Citroen C4 modelinin Türkiye’de ne zaman satılacağı açıklandı! Türkiye’de kaç paraya satılır?

GoToTechno Mayıs 2022 Sayısını Nerelerden Okurum?

Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Dergisi 40. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 40. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ve App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

vivo Anneler Günü 2022.

vivo Anneler Günü 2022.

Türkiye’de en ucuz elektrikli otomobiller hangileri? 22 TL’ye 100 kilometre gidiyorlar!