ViewSonic’te üst düzey atama gerçekleşti! Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Hasan Koçyiğit oldu!

ViewSonic Hasan Koçyiğit.
ViewSonic Hasan Koçyiğit.

ViewSonic’te üst düzey atama gerçekleşti! Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Hasan Koçyiğit oldu! ViewSonic Hasan Koçyiğit.

Instagram Hesabımız

Görüntü teknolojileri çözümlerinde dünya lideri ViewSonic’te 12 yıldır çeşitli görevler alan Hasan Koçyiğit, Orta, Doğu Avrupa, Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’nden mezun olan Hasan Koçyiğit, üniversite hayatına devam ederken bir yanda da kendi teknoloji şirketini kurup yaklaşık 7 sene boyunca burada çeşitli projeler yönetti. Ardından aldığı bir teklifle kurumsal hayata geçiş yapan Koçyiğit, 2009 yılına kadar çeşitli ulusal ve uluslararası şirketlerde çalıştı, 2009 yılında Viewsonic’te Türkiye Ülke Müdürü olarak kariyerine başladı.

Kaspersky işletmelerin kimlik avından nasıl korunacağının detaylarını açıkladı!

Hasan Koçyiğit, dünyanın önde gelen görüntü çözümleri üreticisi ViewSonic’te Ülke Müdürlüğü görevinin ardından 2016 yılında ViewSonic Türkiye ve Balkanlar Bölge Direktörü oldu. 3 yıl boyunca yürüttüğü direktörlük görevinden sonra Koçyiğit, 2019 yılında ViewSonic Türkiye, Orta ve Doğu Avrupa Direktörlüğü görevine getirildi.

ViewSonic’te 12 yıldır çeşitli kademelerde müdürlük ve direktörlük yapan Hasan Koçyiğit, Kasım 2021 itibariyle ViewSonic Türkiye, Balkanlar, Doğu Avrupa ve Orta Doğu Satış ve Pazarlama Başkan Yardımcısı olarak atandı.

“Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalsın.” Türk Telekom’dan siber güvenlikte yerli ekosisteme güçlü destek!

GoToTechno Kasım 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 34. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 34. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Kasım 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

ViewSonic Hasan Koçyiğit.