Vestel Android P işletim sistemli yeni televizyonu Android TV’yi tanıttı!

Vestel android TV.
Vestel android TV.

Vestel Android P işletim sistemli yeni televizyonu Android TV’yi tanıttı! Android P işletim sistemi ile çalışan Android TV’yi üreteceğini duyuran Vestel, ilk ürününü satışa sundu. Vestel android TV, Android televizyonlar geliyor, android televizyon modelleri, android televizyonların özellikleri neler?

Instagram Hesabımız

Vestel, Android P işletim sistemli yeni ürünü Android TV’yi tanıttı. Android TV’nin özellikleri arasında sesle komut edilebilen Bluetooth kumandası, Google Assistant desteği, Dahili Chromecast gibi birçok yenilik bulunuyor. Android P işletim sistemi ile çalışan Android TV’yi üreteceğini duyuran Vestel, ilk ürününü satışa sundu.

Vestel Android TV’nin özellikleri arasında; sesle komut edilebilen Bluetooth kumandası, Google Assistan desteği, Dahili Chromecast gibi birçok yenilik bulunuyor. Vestel Android TV ile kullanıcılar, gişe rekorları kıran son filmlere, canlı maç sonuçlarına anında erişebilmenin yanı sıra aynı ekran üzerinden sesle televizyon ve içerik yönetimi yapabiliyor.
Vestel Android TV, Dahili Chromecast (ChromeCast Built-in) özelliği sayesinde ekstra ekipmana ihtiyaç duymadan mobil cihazlarından medya ve ekran görüntüsü aktarabiliyor. Google ve Netflix sertifikalarına sahip Vestel Android TV, Lisanslı AndroidTV ürünlerinde bulunması gereken güvenlik standartlarını da yerine getirebiliyor.

Şikayetvar’a göre en az şikayet edilen cep telefonu markası Huawei oldu!

Google tarafından dizayn edilmiş reference+ platformu sayesinde AndroidTV’ler için özelleşmiş 3 binin üzerinde uygulamaya Vestel kalitesinde erişim imkanı sağlayarak gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunacak olan Vestel Android TV, 4GB dahili hafızaya ve 4GB işletim sistem hafızasına sahip. Vestel’in son teknolojiye sahip Android televizyonu, DTS HD, Dolby Audio Processing ve Dolby Atmos teknolojileri ile yüksek kaliteli ses, HDR10 ve Dolby Vision teknolojileri ile de yüksek kaliteli video deneyimi sunuyor.

Samsung Galaxy M31s fiyatı belli oldu! 6.000mAh pil gücüne sahip olan fiyat performans telefonu Galaxy M31s kaç para?

GoToTechno Dergisi Ekim 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 21. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 21. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 21 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

GoToTechno Dergisi Ekim 2020 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte.