Versace’nin yeni Virtus ve Chain Reaction modellerinin fiyatları ne?

Lüks şıklığın temsilcisi Versace yeni modelleri Virtus ve Chain Reaction’ında ihtişamdan yine ödün vermiyor. Estetik çizgileri lüks dokunuşlarla tamamlanan yeni tasarımlar, başrolü yine kimseye kaptırmıyor. Versace Virtus ve Chain Reaction model saatleri gototechno

Saat tutkunlarıyla, dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla buluşan Versace, Virtus ve Chain Reaction ile ihtişamlı tasarımlarına yenilerini ekliyor. Versace’nin kadınlar için tasarladığı yeni modeli Virtus, ilhamını barok tarzdan alıyor. Kadranın ortasında yer alan altın rengi büyük V harfi, sofistike yapısıyla odak noktası olmayı başarıyor. Çelik ve altının uyumunu gözler önüne seren bilezik ise modern tasarımlı ince kasayla bütünleşerek zarafetle arzı endam ediyor.

Versace’nin spor şıklığı tercih eden erkekler için tasarladığı Chain Reaction modeli ise hem ismini hem de ilhamını markanın fark yaratan desenini taşıyan spor ayakkabı koleksiyonundan alıyor. Bezeli üç adet vida, Greca antik su deseniyle ve piramitlerle zenginleştirilen saat, sıra dışı bir duruş sergiliyor.Saatin bezelindeki piramit şekilleri siyah çelik bileziği üzerinde yerini alarak saate özgün bir karakter kazandırırken üç boyutlu Medusa kadrandaki yerini koruyor.

Versace’nin en yeni tasarımları Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde satışa sunuluyor.

Fiyat bilgisi:
VRSCVEDY00719 10.080 TL
VRSCVEHC00719 6.570 TL

Versace Virtus ve Chain Reaction model saatleri gototechno