Uzaktan kumandalı tuvalet çıktı! Covid 19 Pandemi döneminde uzaktan kumanda ile çalışan Akıllı Klozet Yaptılar!

Uzaktan kumandalı tuvalet.

Uzaktan kumandalı tuvalet çıktı! Covid 19 Pandemi döneminde Uzaktan kumanda ile çalışan Akıllı Klozet Yaptılar! Uzaktan kumandalı tuvalet, en hijyen tuvalet modelleri, en temiz tuvalet modelleri, akıllı klozet çıktı, akıllı klozet özellikleri neler?

Instagram Hesabımız

Roca In-Wash Akıllı Klozet, tam bir hijyen ve konfor deneyimi sunmak için tasarlandı. Akıllı Klozet, uzaktan kumandası ile konforlu ve kişiselleştirilebilir bir kullanım sunuyor. Duvara asılı veya zemine monte edilen çeşitleri ile her banyo alanına uyan zarif tasarımıyla dikkat çeken In-Wash Inspira, banyolarında akıllı seçimler yapmak isteyenlerin yeni tercihi olacak deniyor.

Tamamen hijyenik akıllı tuvalet

Roca In-Wash® Inspira, vücudunuzun her köşesini temizleyen ve maksimum hijyen sağlayan entegre bir başlığa sahip. Geri çekilebilen başlık, kendisine ulaşan suyu filtreleme işleminden geçirerek ve her kullanımdan önce ve sonra kendi kendini temizleyerek ekstra hijyen sağlıyor. Akıllı Klozet’in fark yaratan özellikleri arasında; kullanılmadığında aktivasyonunu engelleyen sensörü ve banyonun ışığını açmak zorunda kalmadan sizi klozete yönlendiren gece LED ışığı dikkat çekiyor.

Akıllı klozet ile istediğiniz yönde temizliği seçebilir, suyun hem yönünü hem de sıcaklığını düzenleyebilirsiniz. Hassas temizlikte en üst düzeyde konfor sağlayan In-Wash Inspira, kişiselleştirilmiş özellikleri ile size özel bakım sunacak. Temizleme ve kurutma işlevlerini etkinleştirmek ve ayarlamak için basit ve sezgisel çalışan bir uzaktan kumandası olan In-Wash® Inspira Akıllı Klozet uzaktan kumandayı kullanmak zorunda kalmadan temel işlevleri kontrol etmenizi sağlayan bir de yan panel içeriyor.

Pili 40 gün dayanır denen ve Pil kralı olarak konumlanan realme C11 ne zaman satılacak?

Klozetini değiştirmek istemeyenler için akıllı tuvalet kapağı da var!

Hızlı ve basit bir kurulumla Akıllı Klozet’inizi tam bir hijyen deneyimine dönüştürün. Klozeti değiştirmek zorunda kalmadan suyla temizliğin keyfini çıkarmak isteyenlere Roca’nın sunduğu bir çözüm olan Multiclean® özellikli kapaklar, yuvarlak, yumuşak ve kare olmak üzere 3 formu ile banyo koleksiyonlarınıza da uyum sağlayacak.

Samsung Galaxy M21 2 bin 899 TL’lik fiyatıyla ön plana çıkıyor! Galaxy M21 6.000mAh pil gücüyle dikkat çekiyor!