Vodafone Türkiye uzaktan eğitim döneminde evde interneti 6 ay yüzde 50 ucuzlattı! Ayrıca 24 ay ücretsiz Vodafone TV hediye edecekler!

Uzaktan eğitim internet kampanyaları.
Uzaktan eğitim internet kampanyaları.

Vodafone Türkiye uzaktan eğitim döneminde interneti 6 ay yüzde 50 ucuzlattı! Ayrıca 24 ay ücretsiz Vodafone TV hediye edecekler! Uzaktan eğitim internet kampanyaları, EBA TV internet kampanyaları, Vodafone internet kampanyası, Vodafone uzaktan eğitim internet kampanyası.

Instagram Hesabımız

Vodafone, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte ailelerin artan internet ihtiyacını karşılamak üzere yeni bir kampanya düzenliyor. Vodafone’un “her evde internet olsun” diye başlattığı kampanya kapsamında, Vodafone Evde İnternet alan müşteriler için ilk 6 ay %50 indirim sunulacak. Vodafone ayrıca, Vodafone Evde müşterilerine 24 ay ücretsiz Vodafone TV hediye edecek.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, evde keyifli ve kaliteli internet deneyimi yaşamak isteyen aileler için yenilikçi hizmetler sunmaya devam ediyor. Vodafone, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte artan internet ihtiyacını karşılamak üzere Vodafone Evde İnternet alan müşterilerine özel yeni bir kampanya düzenliyor. “Her evde internet olsun” diye başlatılan kampanya kapsamında, xDSL altyapısı kapsamında sunulan tüm paketlerde ve hız bantlarında Vodafone Evde İnternet ilk 6 ay %50 indirimli olacak. Aralık sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, Vodafone Evde İnternet 34,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunulacak. Vodafone ayrıca, Vodafone Evde müşterilerine 24 ay ücretsiz Vodafone TV hediye edecek.

Netflix, Prime Video ve Youtube videolarının izlendiği Toshiba 43” smart LED TV’yi bu hafta 2.499 TL’ye satıyorlar!

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy: “Her evde internet olsun istiyoruz”

Birey ve hanelerin dijitalleşmesine önem verdiklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:
“Vodafone olarak, müşterilerimizin dönemsel ihtiyaçlarını anlıyor ve bu ihtiyaçlara yönelik çözümler üretiyoruz. Bu doğrultuda, Vodafone Evde İnternet müşterilerimiz için her yıl yaptığımız gibi ‘okula dönüş’ kampanyası düzenledik. Bu dönemde ailelerin ihtiyaçları ve maddi harcamalar artıyor. Pandemi ve uzaktan eğitim süreciyle birlikte daha da önem kazanan ev interneti ihtiyacının karşılanması konusunda müşterilerimiz için avantajlı bir teklif geliştirdik. ‘Her evde internet olsun’ diye başlattığımız kampanya kapsamında, Vodafone Evde İnternet alan müşterilerimizin ilk 6 ay faturalarının yarısını biz ödüyoruz. Böylece müşterilerimiz, aileleriyle birlikte evde internet keyfini kesintisiz ve uygun bütçelerle yaşayabilecek. Ayrıca, Vodafone Evde müşterilerimize 24 ay ücretsiz Vodafone TV hediye ediyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine odaklanmaya ve müşteri memnuniyeti yaklaşımımızla onların yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm bilgiler basın bülteninden alınmıştır.

Samsung Galaxy M31s fiyatı belli oldu! Samsung Galaxy M31s 200 TL hediye Samsung+ Puan fırsatıyla ön siparişe çıktı!