Twitter’da Trends bölümü değiştiriliyor! Sabitlenmiş Trend Topic dönemi başlıyor!

Twitter TT listesi nedir?

Twitter’da artık bazı gündemlerin temsili sabitlenmiş bir Tweet’i olacak. Twitter Trend Topic, Twitter TT listesi, Twitter Bu neden gündem oldu, Twitter Trends bölümü, Twitter Trends değişiyor. Twitter TT listesi nedir?

Instagram Hesabımız

Twitter’da Trends bölümü yani Gündemler kısmı, insanların şu anda en çok ne hakkında konuştuğunu gösteriyor. Fakat sıklıkla, Twitter’da gündem olan bir kelime veya ifadeye bakıp “Bu neden gündem oluyor?” diye soruyoruz. Bu soru aslında geçen yıl yarım milyondan fazla Tweetlendi. Twitter bu konuda bir adım atmaya hazırlanıyor.

Bazen doğru Tweet, bir gündemi anlamaya yardımcı olabilir. Artık, bir gündem hakkında size doğrudan daha fazla fikir vermesi için bazı gündemlerin temsili sabitlenmiş bir Tweet’i olacak. Twitter’da algoritmalar, Tweetin gündemi çok yansıtıp yansıtmadığını ve popüler olup olmadığını değerlendirerek Tweetin bir gündemi temsil edip etmediğini belirler. Algoritmalar, potansiyel olarak kötüye taciz, spam veya sistemimizden yararlanmaya çalışan hesaplar tarafından gönderilmeyen temsili Tweetleri tespit etmek üzere tasarlandı. Gündemlerle ilgili Temsili Tweetler artık iOS ve Android için Twitter’da bulunabilir. Twitter, onları yakında twitter.com’a getirmek için çalışıyor.

Samsung Galaxy M21 2 bin 899 TL fiyat etiketiyle n11’de satışa sunuldu? Özellikleri neler?

Twitter Ürün Müdürü Frank Oppong, konuyla ilgili açıklamalar yaptı.

Oppong, “Twitter’da tamamiyla, Tweetler ve hesaplardaki uyarı işaretlerinin yanı sıra düzenlenmiş sayfalar (diğer adıyla Anlar) ve gündemlerle ilgili makaleler hakkında insanlara daha fazla bağlam sunmak için çalışıyoruz. Buna yardımcı olmak için, bir şeyin neden gündem olduğunu açıklamaya yardımcı olmak adına sabitlenmiş Tweetler ve gündemlerle ilgili tanımlar ekliyoruz” dedi.

Twitter TT listesi nedir?