Yılbaşına Teknosa kampanyaları damga vuracak

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa’da yılbaşı hediye fikirleri saymakla bitmiyor. Yeni yıla yenilikçi teknolojilerle girmek isteyenler, Teknosa’nın yılbaşına özel birbirinden ayrıcalıklı kampanyalarıyla, hediyelerini Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalardan ve teknosa.com’dan veya internetten sipariş edip Click&Collect uygulaması ile kendilerine en yakın mağazadan hemen alabiliyor. Türkiye lider teknoloji perakendecisi Teknosa yılbaşı kampanyaları

Yeni yılın kazandıran eğlencesi Teknosa Bingo
Teknosa, yılbaşı denilince akla ilk gelen oyunlardan olan tombalaya, yeni ve farklı bir yorum katarak, hem eğlendiren hem kazandıran bir kampanya başlatıyor. Teknosa.com üzerinden micro siteye yönlendirilerek, 22-31 Aralık tarihlerinde oynanabilecek Teknosa Bingo kampanyası kapsamında çinko yapan katılımcılar güncel etiket fiyatı üzerinden yüzde 10, bingo yapan katılımcılar ise yüzde 18 KDV tutarı kadar indirim kazanıyor. Kampanya ile ilgili detaylara teknosa.com üzerinden ulaşılabiliyor.

Teknosa’dan hediye alan kazanıyor
Teknosa’nın gelenekselleşen yeni yıla özel kampanyası Harcadıkça Kazan, bu yıl da teknoloji severlere kazandırmaya devam edecek. 25-31 Aralık tarihleri arasında 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar kulaklık, tablet, elektrikli süpürge gibi ürünlere yüzde 50’ye varan indirimlerle sahip olacak.

Yeni teknolojilerle yeni yılı karşılıyor
Teknosa’nın kendi özel markası Preo, aksiyon kameralarından drone’a, gaming ürünlerinden kişisel bakıma kadar çok çeşitli hediye seçenekleri sunuyor. Preo My Care serisi yeni yıla yenilenerek girmek veya sevdiklerine kullanışlı bir hediye vermek isteyenlerin tercihi olurken; Preo’nun oyun tutkunlarını cezbedecek gaming mouseları, gaming, klavyeleri, gaming kulaklıkları uygun fiyatı ve yüksek performansı ile yeni yıla damga vuruyor.

Türkiye lider teknoloji perakendecisi Teknosa yılbaşı kampanyaları