Turkcell’den LG G8sThinQ alana 1.900 TL değerindeki LG Projektör hediye!

İlk kez piyasaya sunulan “Z kamera”sı ve üstün özellikleriyle adından söz ettiren LG G serisinin yeni telefonu LG G8sThinQ, şimdi de LG PH150G Projektör hediyeli.

23 Eylül itibariyle Turkcell online mağazadan LG G8sThinQ satın alan tüketicilere, hiçbir koşul aranmadan, sınırlı sayıda, 1.900 TL değerindeki LG Projektör hediye ediliyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının yönlendirmelerine göre yeniden tasarlanarak, 5.999 TL tavsiye edilen fiyatla piyasaya sunulan ve birinci sınıf akıllı telefon arayan tüketiciler için mükemmel bir seçim olarak nitelendirilen LG G8sThinQ, şimdi de projektör hediyesiyle ön plana çıkıyor. 23 Eylül itibariyle, stoklarla sınırlı olarak düzenlenen kampanya kapsamında, Turkcell Mağazalarından LG G8sThinQ alan tüketicilere LG PH150G Projektör hediye ediliyor.

Bluetoothlu, Ekran Paylaşım Özellikli Projeksiyon Cihazı: LG PH150G
LG PH150G projeksiyon, 2,5 saate kadar bataryalı kullanım özelliğinin yanı sıra, ekran paylaşımı özelliği, Bluetooth ses çıkışı, 130 Lumen, 30 bin saat lamba ömrü ile dikkat çekiyor. LG PH150G, içeriklerin Wireless Mirroring özelliğine sahip PC ya da laptoplardan kablosuz olarak projeksiyon ekranına aktarılmasına olanak tanıyor. Böylelikle kullanıcılar, küçük ekranlarda görüntü izlemeye mahkum kalmıyor. PH150G ayrıca, kusursuz bir dinleme deneyimi sağlamak projektörden Bluetooth birleşeni ile ev sinema, kulaklık ve taşınabilir hoparlör gibi cihazlara direk kablosuz ses akışı sunuyor.

Üstün Özellikler LG G8sThinQ’de
Özellikle Z kamerası ile öne çıkan LG G8sThinQ’da, Z Kamera’nın kızıl ötesi ışıkla tarama avantajından faydalanılarak, her kullanıcının birbirinden farklı olan damar dolaşım sistemi taranıyor. Böylelikle, kullanıcıların karanlıkta bile telefon kilitlerini sadece bir el hareketiyle açmaları sağlanıyor.

LG G8sThinQ’de ayrıca, geniş açılı lense sahip üç mercekli kamera bulunuyor. Z Kamera’ya mesafeleri hızlı bir şekilde ölçme yeteneğinin eklenmesi, kullanıcıların daha derin ve gerçekçi portreler oluşturmalarına yardımcı oluyor.