Honor 9 Lite piyasa fiyatını merak ediyor musunuz?

Akıllı telefon dünyasının genç ve trendy markası Honor’ın 4 kameralı fiyat/performans canavarı modeli Honor 9 Lite, A101’de 1299 TL fiyat etiketiyle yer almaya devam ediyor. Hem ön hem arka yüzünde ikişer kamerası bulunan Honor 9 Lite, yüksek performansı uygun bir fiyatla bir araya getiriyor. Trend akıllı telefon markası Honor 9 Lite A101 gototechno

Türkiye çapında A101 mağazalarında satılan Honor 9 Lite, 1299 TL fiyat etiketine sahip. Telefon aynı zamanda A101 internet sitesi üzerinden de tüketicilerle buluşuyor.

Honor 9 Lite, standart 5.2 inç ekranlık gövdesine 5.65 inç uçtan uca FullView HD ekran sığdırmayı başarıyor. İçerisindeki ultra hızlı 16 nm, sekiz çekirdekli Kirin 659 çipset ve gelişmiş grafik işlemci ünitesi, Android 8.0 ve EMUI 8.0’ın yetenekleriyle birleşerek akıcı ve hızlı bir kullanım deneyimi ortaya koyan Honor 9 Lite, 3 GB bellek ve 32 GB depolama seçeneği A101’de satışa sunuluyor.

Dört kamera ile en güzel anları yakalayın

Ön ve arka yüzde toplam dört kamera taşıyan Honor 9 Lite, aynaya benzeyen arka yüzü ile çarpıcı bir görünüme sahip. Güncellenen Güzelleştirme özelliği, portreleri ve selfie’leri optimize ederek her an en iyi şekilde görünmeyi sağlıyor.

Bir Honor klasiği: Neredeyse Çerçevesiz FullView ekran

Honor 9 Lite’ta bir Honor klasiği olan neredeyse çerçevesiz FullView ekran kullanılmakta. Çok daha büyük bir ekranı, daha küçük kasada kullanıcıların beğenise sunan Honor 9 Lite, 18:9 ekran kasa oranıyla da günümüz trendlerini yakalıyor.

Trend akıllı telefon markası Honor 9 Lite A101 gototechno