TP Vision ve Bowers & Wilkins Markaları’nın Premium Televizyon İş Birliği Yenilendi! Yeni Neler Geliyor?

 TP Vision Bowers Wilkins Televizyon.
 TP Vision Bowers Wilkins Televizyon.

TP Vision Bowers Wilkins, TP Vision Bowers Wilkins Televizyon, Premium Televizyon Modelleri TP Vision Bowers Wilkins, TP Vision Bowers Wilkins OLED.

TP Vision ve Bowers & Wilkins Markaları’nın İş Birliği Yenilendi! Yeni Neler Geliyor? TP Vision Bowers Wilkins. TP Vision Bowers Wilkins Televizyon.

Instagram Hesabımız

Premium televizyon ve ses markası Philips TV & Sound’un lisanslı sahibi olan TP Vision; efsanevi ses mühendisliği şirketi İngiliz menşeili Bowers & Wilkins’le olan başarılı ortaklığını uzatma kararı aldığını açıkladı.
İlk olarak 2018 yılının Haziran ayında ilan edilen ortaklık, 2020 yılının ikinci yarısında piyasaya sürülecek olan yeni model OLED + ve küçük ekranlı LCD modellerinde de devam edecek. TP Vision ve Bowers & Wilkins iş birliği kapsamında bugüne kadar piyasaya sürülen üç farklı Ambilight’lı OLED +; tüketicilerden, sektör öncülerinden ve medyadan aldığı pozitif bildirimlerle son 18 ayda Avrupa’da gerçekleştirilen farklı etkinliklerde 95 adet ödül kazandı.

Google, Facebook giriş bilgilerini çalan 25 uygulamayı kaldırdı! Telefonunuzda Bu Uygulamalar Varsa Hemen Silin!

TP Vision Avrupa CEO’su Kostas Vouzas açıklamaları.

TP Vision Avrupa CEO’su Kostas Vouzas iş birliğinin uzatılmasıyla ilgili düşüncelerini ‘’Bowers & Wilkins’le olan iş birliğimiz kapsamında üretilen televizyonlarla pazardaki premium marka algısını yükselttiğimize inanıyorum. Hali hazırda TV pazarındaki performans standartlarınıdeğiştirmenin yanı sıra, her yeni çıkan modelimizle standartları daha da yükseltiyoruz.
Kendi alanının lideri olan iki bağımsız markanın ortaklığının devamı; tüketicilerimizi seçkin ürünlerimizle memnun etmeye odaklı olduğumuzun en iyi göstergesi. Bowers & Wilkins’le iş birliğimizin önümüzdeki dönemde de devam edecek olmasından dolayı oldukça mutluyum.’’dedi.

Bowers & Wilkins CEO’su Geoff Edwards açıklamaları.

Bowers & Wilkins CEO’su Geoff Edwards ise düşüncelerini; ‘’ TP Vision ile ortaklığımız; sahip olduğumuz ses becerilerimizi üst seviyedeki muhteşem bir marka ile birleştirmemiz esasına dayanıyor. TV kategorisinde bugüne kadar kazandığımız başarılardan dolayı oldukça guruluyum. TP Vision’la ortaklığımızın devam etmesi bizi çok mutlu etti.’’sözleriyle aktardı.