Yerli Otomobil TOGG ön sipariş süreci, bayiler ve servislerle ilgili tüm bilgiler burada!

TOGG ön sipariş süreci nasıl işleyecek?
TOGG ön sipariş süreci nasıl işleyecek?

Yerli Otomobil TOGG ön sipariş süreci, bayiler, servisler ile ilgili tüm bilgiler burada! T10X fiyat listesi nasıl oldu? Yetkili servisleri nerelerde? TOGG Nasıl satılacak? TOGG ön sipariş süreci nasıl işleyecek?

Instagram Hesabımız

T10X’i mart sonunda kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanan Togg, daha hızlı, etkin ve verimli bir deneyim sunmak için: Türkiye’nin 7 bölgesinde deneyim merkezleri, servis ve teslimat noktaları açmayı sürdürüyor. Dijital ve fizikseli hibrit bir yapıda birleştirerek kullanıcılarla doğrudan temas yöntemini seçen Togg, kendi servis noktalarının yanı sıra Bosch Car Service ile de iş birliği yaptı. Başka bir deyişle Togg, tamamen kendi bünyesinde yer alacak servis temas noktalarıyla birlikte anlaşmalı Bosch Car Service’ler ile de yayılımını genişleterek, tüm Türkiye’de 20’den fazla noktada kullanıcılarına hizmet sunacak.

Ön sipariş dönemi sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişle, sipariş hakkı kazananlar teslimat önceliğiyle birlikte belirlenecek. Sonuç olarak teslimat tarihi belirlenirken seçilen versiyonun yaklaşık teslimat dönemi ile kullanıcının çekiliş sıralamasındaki yeri dikkate alınacak. Çekilişte sipariş hakkı kazanamayan kullanıcıların ön ödeme bedelleri ise kullanıcıların Trumore e-Cüzdanlarına ardından bankalarına bağlı olarak en geç 14 gün içinde otomatik olarak hesaplarına geri yatırılacak. Ön sipariş 27 Martta sona erecek, 28 Martta noter ile kazananlar açıklanacak.

Fiat Egea Sedan kaç para oldu? Şubat ayına göre yerli üretim Egea Sedan’a ne kadar zam geldi?

TOGG T10X fiyat listesi Mart 2023 nasıl?

TOGG T10X FİYAT LİSTESİ ArabaHabercisi.com
SEÇENEKFİYAT
TOGG T10X V1 RWD Standart Menzil953.000 ₺
TOGG T10X V2 RWD Standart Menzil1.055.000 ₺
TOGG T10X V2 RWD Uzun Menzil1.215.000 ₺

Çift elektrik motorlu, 435 HP güç üreten seçenek olan  T10X AWD ise yılın son çeyreğinde satışa sunulacak. Bu model yüzde 50 ÖTV diliminde olacak. Ek olarak bu model daha yüksek bir fiyata satılacak.

Sonuç olarak satışa sunulan modelin yani Teknik Özellikler TOGG T10X sorusunun basit cevabıysa şu şekilde: Güç 218 HP, Tork 350 Nm, 0-100 km/s hızlanma 7.4 sn.

TOGG ön sipariş süreci nasıl işleyecek?