TikTok ile hem fenomen ol hem de 100 bin TL ödül kazan

Dünyanın önde gelen mobil kısa video uygulaması TikTok, Global Talent Online kampanyası kapsamında “TikTok 1 Milyon Yıldız” isimli uluslararası yetenek yarışmasını ilk kez Türkiye’de hayata geçireceğini duyurdu. TikTok 1 Milyon Yıldız

Daha önce 10 ülkede birbirinden farklı birçok yarışmacıya kısa sürede şöhret kazandıran yarışma, en yaratıcı katılımcıya 100 bin TL kazanma fırsatı sunuyor.

En yaratıcı kullanıcıyı bulmayı hedefleyen yarışma, 20-29 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Sonuçlarının 31 Ekim’de açıklanacağı yarışmada katılımcılar; komik skeçler, yetenek, moda, evcil hayvanlar ve yemek olmak üzere beş farklı kategoride yarışabilecek. TikTok, bu yarışmayla Türkiye’de yaratıcılıklarını göstermek, takipçilerini artırmak ve şöhret kazanmak isteyen kullanıcılara benzersiz bir fırsat sunuyor.

Tiktok 1 Milyon Yıldız’la yeteneğini sergileme fırsatı

TikTok, uluslararası alanda heyecan yaratan bu yarışmayla gizli yetenekleri ortaya çıkarmasının yanı sıra yarışmacılara günümüz internet çağında kendilerini geliştirmeleri ve yaratıcı içerikler üretebilmeleri için olanak sağlıyor.
Daha önce ABD, Brezilya, Portekiz, Hindistan, Tayland, Japonya, Güney Kore, Rusya ve daha birçok ülkede düzenlenen TikTok 1 Milyon Yıldız yetenek yarışması, çeşitli yeteneklere sahip genç sanatçılara kendilerini gösterebilecekleri, milyonlarca takipçi edinebilecekleri ve ödüller kazanabilecekleri bir platform sunuyor.

Tiktok 1 Milyon Yıldız yarışmasına nasıl katılınır?

Her kategori için 5 mentorun davet edildiği Tiktok Global kampanyasına uygulama aracılığıyla katılınıyor.
Daha fazla bilgi için:
TikTok:@tiktok_turkey
Youtube: TikTok Turkey
Instagram: @tiktok.turkey_official
Facebook: @tiktokturkey
Twitter: @TikTokTurkey

[irp posts=”2669″ name=”Bosch’un robot teknolojisi engelli çalışanların hayatını kolaylaştırdı”]

TikTok 1 Milyon Yıldız

[irp posts=”2661″ name=”Narcos: Meksika 17 Kasım’da Netflix’de başlıyor”]