KRAFTON’un Son Oyunu Thunder Tier One 7 Aralık 2021’de sürprizle geliyor!

Thunder Tier One KRAFTON.
Thunder Tier One KRAFTON.

KRAFTON’un Son Oyunu Thunder Tier One 7 Aralık 2021’de geliyor! Thunder Tier One KRAFTON.

Instagram Hesabımız

KRAFTON, son derece gerçekçi, top-down taktiksel nişancı oyunu Thunder Tier One’ın 7 Aralık 2021 Salı günü gerçekleşecek lansmanından itibaren modlamaya tamamen açık olacağını duyurdu. KRAFTON, Thunder Tier One ekibini hem top-down shooter türüne yeni bir oyun kattıklarından hem de oyunseverlere yeni deneyimler sunduklarından dolayı desteklemekten mutluluk duyuyor.

Oyun, Thunder Tier One üzerinden modlama tutkusunu paylaşmak isteyen küçük bir geliştirici grubu tarafından oluşturuldu. Geliştiriciler tarafından “modlama için bir oyun alanı” olarak tanımlanıyor, böylelikle tüm kurallar ve ayarlar değiştirilebilir veya yenileri uygulanabilir ve bu da oyunseverlerin görevleri, silahları, yapay zeka davranışını, ekipmanı eklemesine ve değiştirmesine olanak veriyor. Thunder Tier One’da modlar oluşturmak için oyuncuların Epic Launcher’dan Thunder Tier One Modding Tool’u yüklemeleri gerekir. Modlar, modding tool aracılığıyla doğrudan Steam Workshop’ta yayınlanabilir ve oyun içi abone olunabilir.

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep ve Cate Blanchett ile Don’t Look Up geliyor!

Thunder Tier One Steam üzerinden ön siparişe açık ve 59₺ fiyatıyla satışa sunulacak. Oyun severlere ayrıca bir bonus daha bekliyor, oyunu erken sipariş edenler özel bir diorama lobi sahnesine sahip olacaklar.

Thunder Tier One konsepti ilk olarak 2016 yılında PUBG: BATTLEGROUNDS’un Aksiyon ve Oynanış Departmanı çalışanı Pawel Smolewski tarafından tasarlandı ve oyun üzerinde küçük, bağımsız bir ekiple kişisel bir proje olarak çalışmaya başladı. 2020’nin başlarında Smolewski oyunu, potansiyelini fark eden KRAFTON, Inc.’e sundu ve Thunder Tier One’ı daha geniş bir kitleye tanıtmak için ekiple iş birliği yapmaya karar verdi. Orijinal ekip şimdi KRAFTON, Inc. çatısı altında çalışıyor.

Skoda Octavia fiyat listesi 16 Kasım 2021’de nasıl? Octavia kaç para?

GoToTechno Kasım 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 34. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 34. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Kasım 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Thunder Tier One KRAFTON.