Uzaktan eğitim sırasında çocukların gözlerini bu gözlüklerle korumak mümkün! Çocukların gözlerini mavi ışık yayan ekranlardan koruyun!

telefon mavi ışık koruyucu gözlükler.
telefon mavi ışık koruyucu gözlükler.

Uzaktan eğitim sırasında çocukların gözlerini bu gözlüklerle korumak mümkün! Çocukların gözlerini mavi ışık yayan ekranlardan koruyun! Uzaktan eğitim göz sağlığı, online eğitim göz sağlığı, bilgisayar mavi ışık koruyucu gözlükler, telefon mavi ışık koruyucu gözlükler, mavi ışıktan çocukların gözlerini koruyun.

Instagram Hesabımız

Ekran gözlükleri yetişkin ve çocuklar için gözleri ekranların zararlı etkilerinden korumak üzere geliştirildi. Pandemi dönemiyle uzaktan eğitime geçtiğimiz bu dönemde çocukların gözlerini bu gözlüklerle korumak mümkün deniyor. Bu açıklamalar basın bülteninden alınmıştır.

Dijital çağın gereği olarak iş hayatından eğitim hayatına kadar her alanda kullandığımız bilgisayar, TV, akıllı telefon ve tabletlerin mavi ışıklı ekranları göz yorulması, göz kuruluğu, gözlerde yanma ve baş ağrısı gibi birçok olumsuz etkiyi de beraberinde getiriyor.

Yüz tanıma ve parmak izi okuyuculu akıllı telefonu iki yıl garantisiyle 1.299 TL’ye satıyorlar!

Izipizi, her an karşı karşıya kaldığımız mavi ışık yayan ekranlardan gözlerimizi korumak için yetişkin ve çocuklara özel ekran gözlükleri geliştirdi. Izipizi ekran gözlükleri zararlı mavi ışığın % 40’ını filtreleyen lenslerle görüş kalitesini yükseltirken gözleri koruyor.

Çocuklar online eğitim sistemi ve değişen yeni sosyal hayatlarıyla birlikte artık bizden daha çok mavi ekranlarla baş başa kalıyorlar. Gün içinde gözlerini tabletlerden ve ekranlardan ayırmayan çocuklar için ailelerin imdadına Izipizi yetişiyor. Izipizi, göz sağlığını koruma bilinciyle 3-10 yaş arası için Screen Junior ekran gözlüklerini tasarladı. Izipizi ekran gözlükleri ile çocukların gözleri artık ekran karşısında daha güvenli. telefon mavi ışık koruyucu gözlükler.

Izipizi ekran gözlükleri, her yaşa uygun özel filtreli lenslerle gözleri koruma altına alarak çocukların ve yetişkinlerin günlük hayatına kalite getirirken vazgeçilmez bir aksesuar oluyor.

Sadece bir tartı gibi görünüyor ama yaptıkları inanılmaz! İşte Akıllı tartı HONOR Scale 2’nin iddialı özellikleri!