Teknosa Sevgilililer Günü’nde farklı ürün gruplarında sürpriz kampanyalar düzenliyor

Teknosa, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevdiklerini teknoloji hediye ederek mutlu etmek isteyenler için 7 Şubat’tan itibaren her ürün grubunda farklı ve sürpriz kampanyalar gerçekleştirecek. Teknosa Sevgilililer Günü sürpriz kampanyaları gototechno

Sabancı Holding iştiraklerinden, Türkiye’nin teknolojiye bağlantı noktası Teknosa, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kampanyalarıyla sevgililerin hayatını kolaylaştıracak ve daha keyifli hale getirecek teknolojileri kaçırılmayacak fırsatlarla sunuyor.

Akıllı telefonlardan tabletlere; aksesuarlardan küçük ev aletlerine kadar birbirinden kullanışlı, akıllı teknolojik hediyelere Teknosa mağazaları ve teknosa.com’dan ulaşılabiliyor.
Çifte mutluluk veren hediye seçenekleri

Teknosa’dan sevdiklerine akıllı telefon alanlara ekstra hediyeler olacak. 7-15 Şubat arası Oppo, Samsung ya da Huawei için belirli modellerde telefon satın alanlar aksesuardan küçük ev aletlerine farklı hediye kazanma şansı yakalayacak. Ayrıca, tüm tablet modellerinin ikincisi için yüzde 35 indirim de var. Samsung Watch kampanyası ile sevgilisiyle birlikte yenilikçi bir teknolojiye geçiş yapmak isteyenler, 9 Şubat’tan itibaren ikinci ürüne yüzde 50 indirim ile sahip olabilecek.

Güne keyif katan hediyelerin adresi
Teknosa, birbirine ve kendine iyi bakan sevgilileri, tıraş makinesi, saç sakal kesme kiti ve lazer epilasyon gibi tüm kişisel bakım ürünlerinde 14 Şubat tarihine kadar yüzde 50’ye varan indirimle buluşturacak. Eğlenceli ve romantik anları daha keyifli hale getirecek hediye seçenekleri arasında olan Preo speakerlarda ise yüzde 50’ye varan indirim var.

Teknosa Sevgilililer Günü sürpriz kampanyaları gototechno