Dünyanın en büyük sistem teknolojileri fuarı ISE 2020’de Viewsonic ürünleri şahlandı

Dünyanın en büyük sistem entegratörleri fuarı ISE 2020’ye ViewSonic® ürünleri damgasını vurdu. Fuarda, 300 gramlık ağırlığıyla kolaylıkla taşınabilen M1 Mini Plus, ev sinemasında boyut açacak X serisi, lazer fosfor teknolojisiyle 7/24 kullanılabilecek uzun ömürlü LS serisi projeksiyonların yanı sıra ödeme işlemlerini kolaylaştıracak TD serisi dokunmatik ekranlar ve karatahta ile eğitime son vermek için tasarlanan ViewBoard interaktif ekranlar tanıtıldı. İlgi gören ürünler arasında myViewBoard yazılım ekosistemine entegre edilen Intel Unite içerik paylaşımı uygulaması da yer aldı. Teknoloji fuarı ISE 2020 ViewSonic® M1 Mini Plus gototechno

Dünyanın en büyük sistem entegratörleri fuarı ISE 2020, 11-14 Şubat tarihleri arasında Amsterdam’da gerçekleşti. Avrupa’nın dört bir yanından gelen teknoloji profesyonellerini ağırlayan fuarda ViewSonic ürünleri ilgi odağı oldu.

Her amaç için bir projeksiyon
Ev sineması, iş ortamı ya da hareketli yaşam stiline uyum sağlayabilen ViewSonic projeksiyon cihazları ISE 2020’de sergilendi. 300 gramlık ağırlığı ve JBL ses sistemiyle cepte taşınabilen M1 Mini Plus, Wi-Fi ve Bluetooth özelliğiyle tüm cihazlara kolaylıkla bağlanabiliyor. Sinema keyfini kapalı alanların dışına çıkaran M1 Mini Plus ile açık alanlarda da gösterim yapabilmek mümkün oluyor.

Her yere taşınabilen kompakt formu ve tasarım mükemmelliğiyle dikkat çeken M1 mini LED cep sineması, iF Tasarım Ödülü 2020’yi kazandı.

Ev sineması için geliştirilen X serisi projeksiyon cihazları ise renkleri en iyi şekilde yansıtmak için tasarlandı. 4K UHD çözünürlük, 2 bin 900 LED Lümen parlaklık, HDR ve SuperColor+ teknolojileriyle X serisi projeksiyon cihazları, sinema keyfini ev konforuna taşıyor. Harman-Kardon tarafından geliştirilen ses sistemiyle donatılan X Serisi projeksiyonlar ses kalitesinde de bilinen sınırları aşmayı hedefliyor.

Profesyonel amaçlar için tasarlanan LS serisi projeksiyon cihazları, 7/24 kullanım için geliştirildi.

Ticari amaçlar için en uygun çözüm: TD serisi dokunmatik ekranlar
İşletmelerin, müşteriyle interaktif bir şekilde iletişim kurmasını hedefleyen TD serisi ekranlar, ‘point of sale’ (POS) yazılımıyla sipariş, sunum, kargo ve ödeme sırasında kolaylıklar sunuyor. Gelişmiş dokunmatik teknolojine sahip TD serisi ekranlar, kâğıtsız elektronik imza deneyimiyle bankacılık sistemini dönüştürmeyi hedefliyor.

Karatahta ile eğitime son verecek çözümler
Geleneksel eğitimi, görsel çözümlerle dönüştürmeyi amaçlayan, ViewBoard IFP70 interaktif ekran ve myViewBoard yazılım ekosisteminin de tanıtıldığı fuarda myViewBoard yazılım ekosistemini anlatan ViewSonic Teknoloji Başkanı (CTO) Craig Scott, “Donanım sadece bir araç. Esas iş yazılımla gerçekleşiyor. Tüm veriyi toplayan ve işleyen teknolojiler ‘öğrenciye özel uygun öğrenim modeli’ çıkararak öğretmenle paylaşacak. Makine öğretmeyecek yalnızca öğreticiye gözlemleyemediği verileri sağlayarak asistanlık yapacak” ifadelerini kullandı. Bir kamera yardımıyla dinleyicilerin hareketlerini kayıt altına alıp, işleyen ViewBoard IFP70 interaktif ekranlar anlatıcıya geribildirimde bulunarak sunumların mükemmelleşmesini sağlıyor. Ayrıca hassas dokunmatik ekranı sayesinde ViewBoard ekranlar deftere yazıyormuşçasına kolay kullanım getiriyor.

Intel Unite uygulamasıyla birlikte çalışan myViewBoard yazılım ekosistemi, kolay içerik paylaşımı ve iş birliği platformu kurulabilmesine olanak tanıyor.

Teknoloji fuarı ISE 2020 ViewSonic® M1 Mini Plus gototechno