GoToTechno Dergisi Aralık Sayısı çıktı! GoToTechno Dergisi’nin 23. Sayısı Nerelerden Okunur?

Teknoloji Dergileri GoToTechno Aralık

GoToTechno Dergisi Aralık Sayısı çıktı! GoToTechno Dergisi’nin 23. Sayısı Nerelerden Okunur? Teknoloji Dergileri GoToTechno Aralık, GoToTechno Dergisi Aralık Sayısı, Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi, Otomotiv Dergileri Araba Habercisi.

Instagram Hesabımız

GoToTechno Dergisi Aralık Sayısı çıktı! GoToTechno Dergisi’nin 23. Sayısı Nerelerden Okunur? Teknoloji Dergileri GoToTechno Aralık, GoToTechno Dergisi Aralık Sayısı, Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi, Otomotiv Dergileri Araba Habercisi.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi’nin Aralık 2020 sayısı çıktı. 1992 yılından beri gazeteci ve dergici olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergiyi artık Türk Telekom e-dergi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi Aralık 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 23. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 23. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz. Dergi Turkcell Dergilik üzerinden ücretsiz olarak yayın hayatına devam ediyor. 23 sayıyı birden Turkcell Dergilik üzerinden ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 23 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak. Bunun için çalışmalara deva ediyoruz.

GoToTechno Dergisi Aralık 2020 sayısı ayrıca Araba Habercisi Dergisiyle birlikte Dijital basın dergilikte.

GoToTechno Aralık Sayısı’nda neler var?

Efsane kampanyaların online alışverişlerinde siber saldırılara dikkat.

Mi 10T Pro Türkiye’de! İddialı telefon kaç paraya satılıyor?

Xbox kaç paraya satışa sunuldu? Yeni Xbox modellerinin özellikleri neler?

Sony kamera destekli Realme7 Türkiye’de satışa sunuldu.

Resmi açıklama: Elektrikli BMW iX Türkiye’de ne zaman satılacak?

HONOR’dan yeni dikey akıllı elektrikli süpürge geldi.

Oyun dünyasında önemli yenilik: En hafif Mouse Logitech G’den geldi.

En Güzel Yeni Yıl Hediyelerinden biri: Fujifilm Kırmızı Instax Mini 90!

İşte Güncellemeler sırasında en sık karşılaşılan 5 hata!

2020 yılının en kötü şifreleri açıklandı! Senin şifren bunların arasındaysa aman dikkat! İşte yılın en kötü 10 parolası!