TECNO Spark 6 Cep Telefonu A101’de 2.499 TL fiyatıyla yerini aldı!

TECNO Spark 6 A101.
TECNO Spark 6 A101.

TECNO Spark 6 Cep Telefonu A101’de 2.499 TL fiyatıyla yerini aldı! TECNO Spark 6 A101.

Instagram Hesabımız

TECNO Spark 6 Cep Telefonu 6,8″ Dot-In noktalı ekranının yanında 5000 mAh pil gücü ile de uzun süre kullanım sağlıyor. 4 GB RAM, 128 GB dâhili hafızası sayesinde bilgileri güvenle saklayabilen, 8 MP ön, 16 MP yapay zeka destekli dörtlü arka kamerasıyla güzel anılar biriktirmeye olanak sağlayan ürün, yüz tanıma, parmak izi okuyucu gibi özellikleriyle de oldukça kullanışlı. 2 yıl garantisi bulunan harika telefon, a101.com.tr’de ve A101 marketlerinde 2.499 TL fiyatıyla yerini alıyor.

Volkswagen Türkiye tarafından açıklanan fiyat listesine göre Passat Aralık ayında kaç para?

QCY T7 TWS Bluetooth Kulaklık ENC kristal netliğinde ses teknolojisiyle müzik dinlemeyi keyifli hale getiriyor. Kutu ile 17,5 saat, kutu haricinde 3,5 saat kullanım süresi olan ürün dokunmatik özelliğiyle kullanım kolaylığı da sağlıyor. Yeni nesil Type-C teknolojisiyle tasarlanmış bu kulaklık 149 TL fiyatı ve 2 yıl garantisiyle 2 Aralık haftasında tüm A101 marketlerinde ve a101.com.tr’de satışa çıkıyor.

Yenilenen Subaru Forester e-BOXER Satışa Sunuldu! İşte resmi olarak açıklanan fiyatı!

Akıllı TV, Android TV Box, tablet, PC, projektör ile hızlı bağlantı kurabilen ve tak çalıştır özelliği ile kolay kullanım sağlayan PIRANHA Smart TV Akıllı Kumanda her alanda rahatlık sunuyor. G-Sensör ile 360° bilek hareketlerini algılama ve sesli komut verme özellikleri ile de öne çıkan ürün 2 yıl garantisi ve sadece 69,95 TL fiyatıyla A101 marketlerinin teknoloji raflarında.
Smart TV destekli tüm televizyonlarla uyumlu olan PIRANHA Kablosuz Klavye, kablosuz bağlantısı, Türkçe klavye kullanımı, tuş aydınlatması ve tak çalıştır özelliğiyle harika bir ürün. 2 yıl garantisiyle sadece 59,95 TL fiyattan satışa sunulan ürün tüm A101 marketlerinde.
ELITLED Uzaktan Kumandalı 9W LED Ampul, %90 oranında enerji tasarrufu sağlıyor. Uzun ömürlü kullanım özelliğiyle öne çıkan yerli üretim ürün, sadece 32,95 TL.

Yılın Otomobili olmak için yarışacak 7 araba seçildi! İşte 2022 Car of the Year adayları!

GoToTechno Dergisi’nin Aralık 2021 sayısı çıktı. Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

GoToTechno Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

GoToTechno Dergisi 35. sayısıyla karşınızda. Teknoloji Dergileri arasında 35. sayısına ulaşan GoToTechno Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. 

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

GoToTechno Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

GoToTechno Dergisi Aralık 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

TECNO Spark 6 A101.