Lenovo, 64 basketbolcu adına TEGV’e bağışta bulundu

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi sponsoru Lenovo’nun basketbola desteği artarak devam ediyor. Lenovo çalışanları, Lenovo Dünya Gönüllülük Günü kapsamında 100 TEGV’li çocuk ve gönüllülerle birlikte Basketbol Gençler Ligi Dörtlü Final maçını izlediler. Lenovo ayrıca bu finallerde oynayan 64 basketbolcu adına TEGV’e bağışta bulunarak, 64 TEGV’li çocuğun bir yıllık eğitim masrafına destek oldu. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Lenovo TEGV gototechno

Dünyanın ve Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden Lenovo, Türk basketboluna desteğini sürdürüyor. Bu sporu gençlere daha da çok sevdirme vizyonuyla hareket eden Lenovo, 11 Mayıs Cumartesi günü Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen Basketbol Gençler Ligi Dörtlü Final etkinliğinde anlamlı bir organizasyonun altına imzasını attı.

Büyük heyecana sahne olan Basketbol Gençler Ligi Dörtlü Finali’nin ikinci gününde Lenovo çalışanları Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ndan (TEGV) çocuklarla birlikte bir tribün oluşturdu. Dünya Gönülllülük Günü kapsamında 100 TEGV’li çocuk ve gönüllülerle birlikte tribünde yer alan Lenovo çalışanları hep beraber bu keyifli maçı izlediler.

Lenovo ayrıca, Basketbol Gençler Ligi Dörtlü Finali’nde mücadele den 64 basketbolcu adına TEGV’e bağışta bulundu. Bu bağışla birlikte Lenovo, 64 çocuğumuzun bir yıllık eğitim masrafını da karşılamış oldu.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Lenovo TEGV gototechno