Yılın Alışveriş Günü 11.11’de İsviçre modeli Tag Heuer satışa çıkıyor

E-ticaret platformu n11.com tarafından gerçekleştirilen yılın dev indirim kampanyası 11.11’de saat severleri sürpriz indirimler bekliyor. Ünlü İsviçre saat markası olan Tag Heuer modellerinde 11.11 kampanyasına özel inanılmaz fırsatlar sunuluyor. Tag Heuer saatleri n11.com’da go to techno haberi

n11.com, Yılın Alışveriş Günü 11.11’de gerçekleştireceği çeşit çeşit indirimlerle kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Cesur, kusursuz ve öncü saat markası olan Tag Heuer, 11.11 kampanyası kapsamında inanılmaz fırsatlarla tüketicilere sunuluyor. 170 farklı modeli bulunan Tag Heuer saatleri 11 Kasım’da n11.com’da yüzde 75’e varan indirimlerle satışta olacak.

1860 yılında kurulan İsviçre saat markası Tag Heuer, dünyanın prestijli saat markalarından biri olarak kabul edilen ve kurulduğu günden bu yana teknolojisi ve yaratıcılığıyla öncü olan Tag Heuer; şıklığı, sportifliği, seçkin ve samimiliği bir arada bulunduruyor. Tasarımıyla saat şıklığını bir üst seviyeye taşıyan Tag Heuer modelleri yüksek duyarlılığa sahip zaman ölçüm teknolojisi ile tanınıyor. Köklü saat markaları arasında yer alan Tag Heuer, 11.11 kampanyasına özel olarak yüzde 75’e varan indirimlerle n11.com’da saat severlerle buluşuyor.

Tag Heuer saatleri n11.com’da go to techno haberi